Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik


Gość MorgothDBMA

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaj, ze zrobienie przod po-liftowego bylo poprostu za drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

OK, to wyjaśnie dokładniej

1) Wogóle mnie to nie kręci, nawet o tym nie pomyślałem (w A4 też nawet o tym nie myślałem - dla mnie to zupełnie zbędne)

2) Faktycznie pewnie jest drogie - nawet bardzo, nie wiem bo nie sprawdzałem - zapewne nie byłoby mnie stać :P

3) Jak już napisałem wyglądałaby jak przeszczep

4) Ja chcę jak najbardziej seryjne autko (no może te xenony nie są seryjne, ale się po prostu przydają)

To tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co jest nieseryjnego w niedzielonych lampach np... ktore sa moim zdaniem o wiele ladniejsze? Nie przesadzaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Zeby te lampy zapodać trzeba sporo przeróbek (inny zderzak), no ale jeśli mowa o samych lampach to fakt te niedzielone sa lepsze....

Myslałem że masz na myśli konkretny cały przód z D3...... :P

Ale i tak zostają stare lampy do których przełożę bixenon z aktualnych, oj jakoś mnie nie ciągnie do przeróbek wyglądu.... nigdy mnie to nie ciągnęło.

Już prędzej bym myslał o biturbo (chociaż tutaj koszty mogą być kilkadziesiąt razy większe). Na razie jednak nic nie będę zmieniał

Oczywiście biturbo to żarty (nie wyregulowałby mi tego nikt i byłyby z tym non-stop problemy - tip by się posypał...)

Kiedyś może (mało prawdopodobne, nawet nie wiem czy mozliwe) zlikwiduję blokadę (chciałbym po prostu podnieść max obroty w ECU i skrzyni z 6200 na jakieś 6500-6700 - czyli delikatnie, no i zlikwidować odcięcie przy 250/255 km/h - wkurza mnie gdy obroty dochodzą do 5650-5700 i odcięcie programowe)

Ewentualne plany to najwyżej: CB, nowe letnie oponki (może jakieś lekko szersze), ewentualnie felunek ale max 18"

Paździoch naprawiony: :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22735.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...