Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik


Gość MorgothDBMA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothDBMA

No udało się, i to bez problemów

Po zmniejszeniu ceny na 18850 ludzie dzwonili non-stop prawie i wziął gościu od ręki z pod firmy a ja pojechałem 3ci raz oglądac tamta A8-kę i tym razem ja wzięłem :)

Przebieg killer, ale podobno na taki duzy motor to nie problem

Scigacz to to nie jest, przecież: quattro, automat, masa go spowalniają, ale nie szukałem ścigacza, wtedy bym kupił Calibrę 2.0 ECOTEC :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne autko ! Gratulacje ! Mam nadzieję, że będę miał okazję oblukać je na letnim zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje auta! sam o takim marze :P co do scigania - jakies 7s do setki (przynajmniej powinno tyle byc) da rade niejednej calibrze :) masa nie jest tak duza (w koncu to aluminium), a quattro tylko pomaga przy starcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

7.1 - 7.3 różnie podają do setki, ale to naprawdę nie jest auto do ścigania

Do ściagania to moznaby włożyć ten motor do punto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu, naprawde sliczne autko :) Od zawsze choruje na A8 ale jeszcze nie moje progi , narazie A6 musi wystarczyc :P

Co do sciagnia , eno bez przesady , ladujesz tipa i smigasz z kazdym jak chcessz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna musze powiedzieć, ale zbieraj kase na 18", :audi: :quattro:Gratulation

Ładnie musi mruczeć ten silniczek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po tych wszystkich zachwytach dodam coś od siebie.

Kupiłeś starego 13-to letniego kondona, który ani nie jest unikatem, ani nie zwala z nóg. Eksploatacja będzie kosztowała majątek i módl się żeby nie było niespodzianek, bo mechaniorzy jak widzą ten silnik, to głownie tylko potrafią kiwać głowami...

Jak już się tak napaliłeś, to trzeba było kupić Audi V8, auto które ma duszę, jest przestronniejsze, doskonalsze w wykonaniu i ma to "coś" czego w zwykłym A8 nie uświadczysz...

Oczywiście nie traktuj tej wypowiedzi osobiście, takie mam zdanie, o tych starych smokach, które nasi sąsiedzi zza miedzy wyprzedają za grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

I o to chodzi żeby mieć własne zdanie :)

Masz do tego prawo

Mi akurat to autko podoba się niesamowicie a właśnie Audi V8 nie chciałem kupować bo... generalnie dużo więcej przeszczepów, rozbitów i zajechanych....

Co do kosztów utrzymania to myślę że dam radę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 jest super autkiem, tez na nie choruje.Twoj egzemplarz jest ladniutki ale przebieg mnie przeraza, co nie oznacza ze cos sie bedzie dziac bo 320000 to nie jest jeszcze jakas masakra ale swoje napewno juz ma przejechane :) Oby ci sluzyla dlugo, bo autko jest piekne:) :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

ten przebieg z początku też mnie zastanawiał... ale "ludzie mówili" że dla V8 o takiej pojemności ten przebieg to nie problem, ważniejszy ogólnie stan motoru i tipa - a to sprawdzono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkne ;P

W sumie to mało pali jak średnie jest 15 ;o

Ile to to waży?

Gratki i byle długo śmigało.. i nic sien ie wysrało prędko..

Dziś widziałem idento u siebie na mieście, tyle że silnik nie wiem, ale tip i quattro znaczek był ; ]

Masakra.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi V8 nie chciałem kupować bo... generalnie dużo więcej przeszczepów, rozbitów i zajechanych....

Nikt nie każe kupować pierwszego z brzegu...

Z tymi kosztami życie wszystko zweryfikuje, oby tylko nie skończyło się na kolejnym niedoinwestowanym pudle jakich u nas pełno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przebieg mnie przeraza,

To mnie właśnie śmieszy w ludziach kupujących (LEoo, nie bierz tego do siebie, po prostu Twoje słowa mi akurat podpasowały do wypowiedzenia swojej opinii).

Jak słyszą przebieg ponad 200, a co gorsza 300 tyś, to od razu w tył zwrot - nie ważne ile lat ma samochód :cool:

320 000 km dla 13-letniego samochodu to jest żaden przebieg - wychodzi niecałe 25 000 rocznie, tym bardziej na taki samochód - prezesa nie wozi sie z obrotomierzem na czerwonym polu ani nie daje po garach ze skrzyżowania itd itp.

(Sorki za OT)

MargothV8 - bryczka jest zaje...fajna!!!

Sam bym sobie taką zapodał, gdyby nie te koszty utrzymania :bicz:

Od czego zaczynasz rezanie Audiówki?

Jakaś turbinka, wtryski, czy kto tam wie co jeszcze :cheesy:

A tak na poważnie - felgi, które tutaj ktoś zaproponował + kierowniczka z S-ki i samochód będzie Laleczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny statek kiedyś o takim też myślałem a i tak kupiłem :a4fan::afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...