Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zgubiłem immobiliser brelok


este5

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę doradźcie mi co mam zrobić. Zgubiłem kilka godzin temu ( w śniegu pewnie) immobiliser w formie breloka. Czy może wiecie jak go wyłączyć aby odpalić samochód. Narazie tylko mogę otworzyć samochód kluczem ( centralny zamek). Szukałem informacji na forum ale nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doradźcie mi co mam zrobić. Zgubiłem kilka godzin temu ( w śniegu pewnie) immobiliser w formie breloka. Czy może wiecie jak go wyłączyć aby odpalić samochód. Narazie tylko mogę otworzyć samochód kluczem ( centralny zamek). Szukałem informacji na forum ale nie znalazłem.

a jakiej firmy był immobiliser?jesli znasz firme-trzeba pytac producenta ,co w takiej sytuacji zrobić,nie wiem,jak to wygląda od strony Ubezpieczenia,ewentualnie jakis magik od awaryjnego otwierania aut-pewnie i na to maja sposób... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w serwisie Audi,po podaniu numeru Vin sprawdzą co da się z tym zrobić.Pewnie będzie trochę kosztowało i każą czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-ale tu chyba chodzi o jakiś inny alarm z immobiliserem,bo jest osobny pilot do niego,dosyć popularnym alarmem z osobnym immobiliserem był alarm "Cobra",czy właśnie taki masz este5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o immobiliser to nie jest oryginalny tylko jakiś inny . Muszę sprawdzić jaki. Montował go poprzedni właściciel z którym nie mam kontaktu Potem myślę że pójdę po pomoc do jakiejś firmy montującej alarmy. Ale dopiero po weekendzie bo wszystko w okolicy zamknięte. Tymczasem dziekuję za chęć niesienia pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest domontowany, to mozna go wymontować. Samochód na lawetę, do elektryka i wytnie w diabły ten dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...