Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wymiana wysokotonowych


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanko. majac w samochodzie zainstalowany zestaw odseparowany. w moim przypadku helix. mozna wymienic same glosniki wysokotonowe? Czy raczej jest to nie wskazane? Chyba ze mozna na glosniki o podobnym pasmie? Dziekuje i pozdrawiam :hi: ps pytam poniewaz kupilem helixy na allegro. uzywki w dobrej cenie. jednak po zainstalowaniu okazalo sie ze jeden z glosnikow jest uszkodzony. dogadalem sie z facetem i zwrocil mi pieniadze. rownowartosc nowych wysokotonowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wymienić tylko najlepiej o takich samych lub zbliżonych parametrach jak te wcześniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyglada tak. znalazlem ori do tego kompletu ale czytajac komenty allegrowicza towar otrzymam gdzies na wiosne...

helix 8000-22 000 Hz

hertz 2000 Hz - 23 kHz

http://www.allegro.pl/item862997260_helix_dark_blue_62_1_jedwabne_tweetery_neodymowe.html

tu znalazlem ciekawa oferte:

http://www.allegro.pl/item887117299_glosniki_hertz_et_20_tweetery_2szt.html

doradzcie cos koledzy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje ori do tego zestawu, ale jeżeli masz kłopoty ze znalezieniem to bierz te hertze, podobna klasa (tylko może być mocniejszy wysoki ton na nich, jak to na hertzach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori sa tylko ze od jednego faceta na allegro. w tym problem. a gosc nie zbyt pewny. opozniona wysylka (znacznie) brak kontaktu itd. Poza tym patrzac po cenach nowych... helixy 80 zl. a hertz ET20 150 zl. Nie wiem skad tak duza roznica w cenie? Sa jeszcze hertzne DT16 w cenie ok 100zl. Przy czym Hertze maja bardzo podobne pasmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem basy w drzwiach przednich z 10 na 13 phonocar 25 W rms, mam radio betta i trzeszczą mi cykacze jak mialem oryginalne to prawie nic nie trzesczało było ok nie wiem o co chodzi. teraz radio nie daje rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...