Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KOD BLOKADY nokia 6630 jak zdjąć??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nokie 6630 i niestety przy załączeniu telefonu i wpisaniu kodu pin wyskakuje mi kod blokady którego nie znam dodam ze 12345 i 00000 nie daje efektu.

chciałem wgrać nowego softa przez nokia software uploader ale nie moze sie połączyć z telefonem bo go nie widzi nie wiem czemu dodam ze drugi taki sam normalnie rozpoznaje.

telefon jest zablokowany ale jak ktos zadzwoni to da sie odebrac i porozmawiac ale do menu sie wejsc nie da

jesli ktoś wie jak go odblokować prosze o pomoc

z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety komp nie widzi telefonu nie wiem z jakich przyczyn

na telefonie pisze kod blokady a tam wrzucona jest chyba blokada przez uzytkownika ... :/ nie da sie jej niczym odblokowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety komp nie widzi telefonu nie wiem z jakich przyczyn

na telefonie pisze kod blokady a tam wrzucona jest chyba blokada przez uzytkownika ... :/ nie da sie jej niczym odblokowac

Próbowałeś hard reset? Z tego co wiem są 2 metody na niego.. Poczytaj o tym i próbuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj na PM'a numer IMEI, może uda się wygenerować Master Code, który będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nokie 6630 i niestety przy załączeniu telefonu i wpisaniu kodu pin wyskakuje mi kod blokady którego nie znam dodam ze 12345 i 00000 nie daje efektu.

chciałem wgrać nowego softa przez nokia software uploader ale nie moze sie połączyć z telefonem bo go nie widzi nie wiem czemu dodam ze drugi taki sam normalnie rozpoznaje.

telefon jest zablokowany ale jak ktos zadzwoni to da sie odebrac i porozmawiac ale do menu sie wejsc nie da

jesli ktoś wie jak go odblokować prosze o pomoc

z góry dzieki

Polecam stronke http://nfader.z-host.ru/

U mnie w nokii pomogło.

Moze i Tobie sie nada.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...