Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiary: 8Jx17 H2 ET48, wszystkie 4 z oponami 225/55/17


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

zbyt duzy balon i moze byc problem z zalozeniem takiej opony na przod (ale nie jestem pewny na 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam felgi od A8 z ET48 i potrzebne były dystanse bo obcierało. Opona 225/55/17 nie bedzie dobra do A4 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Felgi dzis zakupione 5szt łopat (standard z audi a8) po polerce za 780pln... Opony będą 225/45/17. Do tego mówicie musze zalozyc dystanse...10mm wystarcza tak ?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 13:45_________________________________________________Mozecie podac jakis link do wlasciwych dystansów. Nie wiem czy kupowac 4szt dystansow czy tylko na przod 2 szt i jakiej grubosci i za ile bo nie mam o tym pojecia...[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 13:52_________________________________________________i jeszcze jedno... to ze et wynosi 48 oznacza ze gdzie mi bedzie obcierac ? przy blotniku czy przy piascie... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jadę po pirelli 225/45/17. Zostana mi do zakupienia w takim razie dystanse.... Dowiedziałem sie od Kolegi z forum iż potrzeba mi 10mm dystansów tylko nie wiem czy tylko na przód czy takze na tyl i jakie kupic.... bo na allegro jest straszna roznica w cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jadę po pirelli 225/45/17. Zostana mi do zakupienia w takim razie dystanse.... Dowiedziałem sie od Kolegi z forum iż potrzeba mi 10mm dystansów tylko nie wiem czy tylko na przód czy takze na tyl i jakie kupic....

Na tył tez będa konieczne dystanse bo będzie tarło o ten "kielich" przy amortyzatorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jadę po pirelli 225/45/17. Zostana mi do zakupienia w takim razie dystanse.... Dowiedziałem sie od Kolegi z forum iż potrzeba mi 10mm dystansów tylko nie wiem czy tylko na przód czy takze na tyl i jakie kupic....

Na tył tez będa konieczne dystanse bo będzie tarło o ten "kielich" przy amortyzatorach.

Jak mialem 1BE i ET45 na 17 wszystko bylo "na styk"

wiec orzy wiekszym ET bedzie tarlo.

Przy MTS kielich sie obnizyl i 17 juz lekko obcieraja :\ (sama guma) TYL

przod jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie własnie 1BE i felge z ET48 i obcierał tył. Dystanse są konieczne.

Loco do dystansów musisz też zakupić odpowiednio dłuższe śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rzeczowe wypowiedzi w temacie :cool1: Muszę kupic 4szt. dystansow 10mm :] Nie kupowac wiekszych ? tzw chodzi mi o zgranie kola z nadkolami. Nie chce zeby wystawaly ale fajnie by bylo jakby byly tak na styk... wiecie o czym mowie :D

Za godzinkę jadę po opony p zero roso- fajna nazwa ale nie kupilbym nowych po przeczytaniu o nich opini.... za drogie co do jakosci :]

ps Jak wyglada wlozenie 17 w zapas do a4 sedan 95` ? Bo kupuje 5szt felg.

uuuuuuu śruby tez..... omg to nie najlepiej....srubunek chetnie kupilbym orginalny używany... tylko nie wiem z jakiego auta i jakie sruby czy stozkowe czy plaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Jak wyglada wlozenie 17 w zapas do a4 sedan 95` ? Bo kupuje 5szt felg.

Może byc na zapasie 17" :good: Niektórzy maja nawet 18" w zimie na zapasie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori śruby mają chyba 28 mm także musisz kupić dłuższe o dystans czyli 38 mm :good: Za długie nie będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem w sumie ze to takie koszta ale jak juz sie za to zabralem to wypada dokonczyc :]

Sruby mogą byc takie jak z tej aukcji w dlugosci 40mm ?

http://moto.allegro.pl/item894900571_dlugie_sruby_pod_dystans_itp_tani_kurier.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 20:58_________________________________________________

A co do dystansow to moga byc takie jak te w ilosci 4szt ?

http://moto.allegro.pl/item882291996_5x112_mercedes_dystanse_poszerzajace_1cm_lub_10mm.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:05_________________________________________________Jeszcze zastanawiam sie nad tym zestawem

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=886476752&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Pytanie tylko czy 22mm na tyl to nie za duzo.... 13mm na przód chyba znosne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem w sumie ze to takie koszta

dlatego najpierw trzeba o wszystkim pomyslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...