Jump to content
IGNORED

Instalacja gazowa PRINZ

wojtek26
 Share

Recommended Posts

Witam czy ktoś słyszał o tej instalacji gazowej czy jest dobra czy taka sobie. Brat ma możliwość jej założenia koszt 5500 i nie wiemy czy jest warta tych pieniędzy podobno jedna z lepszych więc prosze o porade

Kolega Poziek miał takową, z tego co wiem nie narzekał, ale najlepiej będzie jak napiszesz do niego na PW.

Miałem - instalcja najlepsza jaką można polecić. Ja płaciłe 4800 w www.egp.pl i polecam właśnie tam montaż.

Idealna do aut turbo. Moc na gazie była wyższa o 3 konie niż na benzynie.

pozdr

A jesli mozna wiedziec to czemu zostala wymontowana, ze wzgledu na dalsze mody silnika??

tylko i wyłącznie[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 11:20 _________________________________________________no i jeszcze dlatego, że Spanky się ciągle nabijał :bicz::tongue:

za ta cene to mozna zalozyc wtrysk gazu cieklego (np JTG) http://www.egp.pl/start.htm a nie odparowanego ....i to dopiero jest instalacja naprawde skierowana do silnikow z turbinka (daja gwarancje ze silnik bedzie mial o kilka KM wiecej niz na benzynie) :grin:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 20:52 _________________________________________________jest i cennik ;)http://www.egp.pl/start.htm :grin:

Miałem - instalcja najlepsza jaką można polecić. Ja płaciłe 4800 w www.egp.pl i polecam właśnie tam montaż.

Idealna do aut turbo. Moc na gazie była wyższa o 3 konie niż na benzynie.

pozdr

4800? Mi w egp krzycza 5500 do v6

Kiedy to montowales, moze masz jakis "kupon rabatowy" :afro:

Proponuja mi jeszcze taga300 za 3700 - jak myslice wartow PRINZ, czym wogole rozni sie od TAG300

Proponuja mi jeszcze taga300 za 3700 - jak myslice wartow PRINZ, czym wogole rozni sie od TAG300

Prins lepszy!

Prins lepszy

wiecej krzycza bo masz V6 i dwa wytryskiwacze Keheina wiecej