Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Ubywa płynu chłodniczego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Posiadam audi a4 1.6 w gazie.Rok 95.Od jakiegoś czasu zaczyna mi ubywać płynu chłodniczego.Sprawdzałem już chyba wszystko i nie ma nigdzie wycieków.Czy może to być uszczelka pod głowica?? POMOCY !!!!

Opublikowano

Sprawdz dokładnie tylny króciec przy głowicy tam lubi sie lekko saczyc oraz trójniki od instalacji LPG, sprawdzaj na zimnym silniku

Opublikowano

ja tez mam taki problem, poziom oleju w normie, plam pod samochodem nie ma a płynu chlodniczego ubywa.

Opublikowano

Najlepiej auto zostawić na noc na mrozie , wtedy wyjdą wszystkie nieszczelności układu chłodzącego.

Opublikowano

Ja ostatnio dolałem 0,5L płynu chłodniczego i wymieniłem korek od zbiornika wyrównawczego na razie nie zaobserwowałem ubytków, ale jeszcze obserwuję.

Opublikowano

raczej uszczelka pod głowicą,żeby się upewnić podjęć do mechanika aby sprawdził czy są spaliny w układzie chłodzenia ,przystawia taką rurkę z cieczą do zbiornika wyrównawczego jeśli się zabarwi na inny kolor to uszczelka będzie do wymiany

Opublikowano

Witam koledzy!

Wyglada na to, ze znow bede potrzebowal Waszej pomocy.

Otoz, 12 Stycznia, czyli ponad tydzien temu, mialem wymieniany termostat.

Mechanik wymienil rowniez plyn chlodzacy.

Dzis, doslownie przed sekunda, gdy zalaczylem silnik, pojawila sie ikonka COOLANT.

Wylaczylem silnik, zagladam do zbiornika, a tam pusciusienko.

Jak to mozliwe?

Z pomoca latarki, dokldnie obejrzalem cala komore silnika (tylko od gory) nie widac zadnych plam, mokrych elementow, wszystko suche.

Pomozcie, prosze pomoc ustalic co jest grane?

Opublikowano

Jeżeli to pierwsza kontrola stanu płynu od wymiany , to jeszcze bym nie panikował. Może jeszcze w układzie było coś powietrza i się odpowietrzył dlatego mogło ubyć. Proponuję dolać i obserwować czy sytuacja się powtórzy. Oby nie.

Opublikowano

Dzieki! Tyle, ze dla mnie ubyc a zniknac kompletnie, to jest mala roznica.

Akurat od dwoch dni pada deszcz, podlozylem wiec karton na noc, ale deszcz go zalal, a od gory, nawet gdy swiece halogenem 500W, nic a nic nie widac (wszystko suche).

:sick3:

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.