Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobilem tylko logi statyczne bo bylo bardzo slisko i dalem rady zrobic na razie dynamicznych,temperatura silnika przy ktorej robilem logi niestety jest troszke za niska ale nie dalem rady uzyskac wyzszej (chyba termostat do wymaiany), moze da rade narazie cos okreslic z tego co zrobilem. Dynamiczne zrobie jutro i wkleje od razu. Przy robieniu log dla BS 004 nie zmienialo mi sie w drugiej komorce na late,caly czas ta sama wartosc wiec zrobilem tak jak bylo. Nie moglem zrobic tez logow dla grup 014 i 018 bo gdy w nie weszlem to wyskoczylo mi ze cos tam "not" i napisy byly w kolorze brazowym i przechodzily przez wszytskie komorki. A oto link do logow:

http://img18.imageshack.us/gal.php?g=bs000.jpg

Dzisiaj zrobilem dynamiczne logi,wydaje mi sie ze zrobilem je dobrze ,a jesli nie to poprosze o jakies wskazówki. Oto link do logów dynamicznych http://img168.imageshack.us/g/gr000.jpg/

Prosze o analize,pozdrawiam i z góry dziękuje.

Opublikowano

Bedziesz musial wymienic termostat to na bank.

Wydaje mi sie tez ze czujnik temperatury paliwa poszedł spac.

Stad te anomalie w odczytach kąta wtrysku.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podepnę sie pod temat. U mnie dziś przy okazji kasowania błędu airbag wyskoczył błąd czujnika temp. paliwa ze niby zwarcie z plusem czy jakoś tak... to o znacza ze jest on do wymiany???

Opublikowano
  • Autor

U mnie tak, wszystko posprawdzalem i jest uwalony na 100% nawet wykresu w TDI Timing nie zrobie bo nie ma temp paliwa (jest ale -5,4 czy -5,6 nie pamietam dokladnie) jutro dzwonie do serwisu spytac ile kaski kosztuje, to jest ten w pompie paliwa przykrecany na dwa torxy. Jak sie zorientuje ile kosztuje to dam ci znac co i jak. PZDR

Opublikowano

tak to jest ten na dwa torxu w nastawniku,od razu oring pod dekiel kup

Opublikowano

dzieki brath100, jak będziesz coś wiedział to napisz. a na co ten czujnik wpływa? zużycie paliwa wzrasta?

Opublikowano
  • Autor

Od temperatury paliwa w dużej mierze uzależnione jest wyprzedzenie zapłonu... W razie uszkodzenia mogą być problemy z paleniem jak również silnik może "twardziej" pracować w związku ze zbyt wczesnym zapłonem. Sterownik silnika potrzebuje danej temp paliwa do wyznaczenia dawki, inna temperatura,inna gestosc paliwa a co za tym idzie inne dawkowanie ...

[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 12:06_________________________________________________Dzwonilem do serwisu i koszt tego czujnika to 76 zł

Znlalazlem tez za 65 zl na tej stronie http://conex.auto.pl/CZUJNIK_TEMPERATURY_PALIWA_POMPY_WTRYSKOWEJ_19_DTDI-38.html ale dochodza koszty przesylki , tak ze wybor nalezy do ciebie [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 12:26_________________________________________________Lub na alledrogo http://www.allegro.pl/item909692441_czujnik_temperatury_paliwa_uszczl_tdi_sdi_t.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.