Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CB - alan 109 - warto? jeśli nie.. to może coś innego.. ?


mayhem

Rekomendowane odpowiedzi

Na cb nie powinno sie oszczedzać ! Znam takich co kupowali sobie najtansze inteki i jakies badziewiaste kawalki drutu , a pozniej w ogole nie wlączali radia bo tak im szum uprzykrzał żywot

Jeżeli Harry II ASC jest za drogi .. to pomyśl nad Johnnym II ASC ... ma troche ogrsze filtry niz hary i nie ma modulacji FM/AM tylko sam AM , ale jest wdziecznym i dobrym radyjkiem !

http://www.allegro.pl/item882951056_cb_president_johnny_ii_z_najnowszym_asc_nowe_f_vat.html

i antena

http://www.allegro.pl/item885621534_antena_cb_sirio_as_100_mag_sklep_w_wa_smycz.html

2 zl na piwo zostanie ! :decayed: a zestaw bedzie konkretny !

__________________________________________________________________________________

Z tego co pisałeś masz 500 zl na wydanie ... wiec Harry II ASC odpada bo jest za drogi ale johny jest w sam raz ! ASC mozna sobie nawet przerobic juz po zakupie (koszt okolo 50 zl i czasami wychodzi lepiej jak fabrycznie)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ale na presidenta 3 narzekają. 2ka strasznie droga.. a mi chodzi o komplecik do 500 zł. grazny oraz majki-m dziękuję za sugestie :) ale... no koowa, wtf??

http://www.e.strefa.pl/articles.php?pg=93&lng=pl

gdzie czytamy:

W styczniu 2007r Prezes Urzędu Kontroli Elektronicznej wydał decyzję o wpisaniu radyjek CB Uniden 520 i 510 XL do "Rejestru wyrobów niezgodnych z zasadniczymi wymaganiami" ...

czyli odpada :( :( czasem Misiaki sprawdzają, a ja na bombę nie chcę się posadzić ;( ;(

stary nie zastanawiaj się tylko rób jak mówi Grzegorz :good: Ja mam Unidena 520 XL już 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajdziesz miśkowi za skórę to możne ci sprawdzić ;( ale najlepiej to poprostu wylocz radio podczas kontroli lub jak to jest mozliwe to odepnij antenę :tongue4: radio przecież możesz przewodzić ważne zeby go nie używać na terenie polski tak miśkowi sie mówi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow!! Dzięki za super wypowiedzi :) :) Konkretnie i rzeczowo - naprawdę super.

Jak mówicie - nie ma co oszczędzać. Jednak już ostatnie wniki - trzeba się zdecydować co się szuka :)

Johnny III z tego co mi się wydaje praktycznie nie różni się od II..? Tyle, że ma poprawioną stylistykę.. czy się jednak mylę? Tak samo z Harrym II - po prostu nie wiem na czym polega różnica między tymi 3ma radiami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między nimi jest po prostu spowodowana postępem technologicznym , wraz z "poprawieniem" estetyki wyglądu zastosowano nowatorskie rozwiązania filtrów przeciw zakł. ANL i tam jest pewnosc ze jest nowy ASC. Mi osobiscie kompletnie nie podoba sie to ze caly wyswietlacz swieci jak bilbord przed agencją towarzyską .

Nie bierz unidena 520 ... to nie sa te unideny co kiedys bo wszystkie z tajwanu ... i sa szajsowante , te co byly kiedys (mady in philipines) byly prawie niezawodne :good:

weź johnnego II ASC albo dozbieraj te 40-50 zl i kup Harrego II ASC inni forumowicze którym im go doradziłem są z niego bardzo zadowoleni :gwizdanie:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik - poważnie dzięki wielkie za tak dokładne odpisywanie. Ale np ta auckja na johnny II co dałeś - dostaję samo radio - pusto bez niczego. Nawet bez wtyczki.. A ja już wole z papierami i wszystkim - czyli raz a konkretnie :)

hmm.. czyli albo Johnny II z poprawionym ASC, albo johnny III który już na bank ma poprawione ASC i do tego ANL. Natomiast Harry II plasuje się między nimi (i też każdy z nich ma już poprawione ASC? bo jakoś do tego się nie mogę dogrzebać :( ). Czy dobrze rozumiem?

Ponad to widzę, że johnny (oba) są tylko na paśmie AM, natomiast harry II jest na AM/FM..

W takim razie co powiecie na ten konkretny zestawik?

http://allegro.pl/item885171157_cb_president_harry_ii_asc_sirio_ml_145_gratisy.html

albo ten:

http://allegro.pl/item882773157_president_johnny_iii_asc_antena_sirio_ml_145.html ????

Mnie tam jego świecenie przeszkadza jak coś ;)

Bardzo bym był wdzięczny za wyrażenie opinii a już w ogolę radosny za pomoc w szukaniu czegoś fajnego. Nawet babeczka moja m zaczęła pomagać bo tak się motam ;)

Uniden w ogóle nie wchodzi w grę z powodu braku homologacji.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wolałbym jednak Harrego , jest mniejszy , nie swieci tak ostro , proste w obsłudze , i podejrzewam ze lepsze ma filtry niz johny III , Harry ten co dałes ma juz poprawieone ASC , cena nawet OK. Decyzja należy do ciebie

:good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destiny007 dzięki wiekie za opinię :) Jednak Panie Kierowniku.. ok, więc będzie harry II :) :)

Przede wszystkim dlatego właśnie, że jak piszesz - mniejszy. A ponad to ma AM/FM. Wiem, że u nas to FM wchodzi już długo jakby chciało a niemogło, ale lepiej się przygotować.. sprzęt na lata ma być :) No i te parę złociszy tańszy.

A jak ta antenka myślisz? Bo to zestaw cały.. Czy lepiej oddzielnie kombinować z tą anteną? Np floridą - słyszałem o niej wiele dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirio ml-145 to jedna z najlepszych anten magnesowych na swiecie ... wiecej rzeczy chyba nie trzeba pisac :gwizdanie:

pozdrawiam :hi:

ps : napewno sie nie zawiedziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest blokada kanału 19 tylko przełącznik "szybka 19stka" . Jak wiadomo w Polsce kanał wywoławczy to właśnie 19stka , ale każde inne rozmowy prowadzone są na innych kanałach , a gdy potrzeba szybko dostać się na 19sty a nie masz możliwość patrzenia na wyświetlacz itd ... to tylko robisz "pstryk" i jest 19stka. :kox:

jakieś jeszcze niejasności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogólnie to napisałem Ci na pw... :gwizdanie: :gwizdanie:

ale skoro mówisz, że wszystko jest ok i gites.. i aukcja sama w sobie też w sumie jest wypas.. no to.. jedziemy z tym koksem :good: :good: :hi:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________OK!!! nie wiem czy dużo przepłaciłem :decayed: ale wiem, że dzięki wam w jednej paczuszce udało mi się kupić porządny sprzęt :):good: :good:

Poważnie chłopaki, cholernie mi pomogliście :notworthy: :notworthy:

Jak byście byli w okolicy Ol to serdecznie zapraszam na "uczczenie" zakupu ;)

Kierownik oraz Destiny007 szacun za wytrwałość, cierpliwość oraz wyjaśnienie wszystkich męczących mnie zagwozdek :notworthy: :notworthy:

Chłopaki jeszcze raz dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...