Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Ori wzmacniacz NOKIA


loloA4

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam u siebie w audianie fabryczny wzmacniacz noki 2x20 on zasila chyba tylko tylnie glosniki tak?

basik jest ekstra na glosnikach ori prawie jak bym mial tube:P

tylko przy sopranach zaczynaja prychac czasami dziwnie.mebrany cale sa czy to wina glosnikow czy tego wzmacniacza? tylko tyl tak sie zachowuje

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________klubowicze zna ktos przyczyne tego?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak ten wzmacniacz jest podłączony tylko do tylnych głośników. Ja miałem taki sam i też mi sie dak działo, początkowo odłączyłem glosniki i podłączylem je bez wzmacniacza noki i grają praktycznie bez różnicy, trzeba przyznac ze jest to bardzo słaby wzmacniacz wiec wielkich efektów ci nie da. Jeżeli chcesz sprawdzic zrób tak jak ja zrobilem, obecnie kupilem uzywany wzmacniacz z blaupunkta i gra super bez porównania... uwazam ze w twoim wypadku powinienes zrobic tak samo.. lecz jedynie to jest moja sugestia niech wypowiedza sie takze inni użytkownicy forum, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przy sopranach zaczynaja prychac czasami dziwnie.

może spróbuj zmniejszyć częstotliwość wysokiego tonu w korektorze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem kolego, wymieniles glosniki ale zapomniales o jednej rzeczy kupiles normalne glosniki a w B5 w tylnej polce sa glosniki basowe tzw woofery podpiales nie te glosniki i one nie daja rady dlatego tak ci dudnia czestotliwosc drgan jest za duza moc rms tak samo a glosniki nie wydalaja tego musisz sie dowiedziec jaka moc daje wzmacniacz na te glosniki oczywiscie moc RMS i dopasowac glosniki do wzmacniacza zrobilem ten sam blad :/ i to gra ochydnie podpialem dobry 25 cm glosnik basowy i jest pieknie teraz tak samo jak ty potrzebuje danych technicznych fabrycznego wzmacniacza bo ten glosnik 25 cm jest chyba za mocny xD bo wcale nie slychac basu znaczy sie jest ale jest taki znowu za slaby. Pozdro :) wepnij glosniki z tej tylnej polki do drzwi i zobaczysz roznice :) bron boze ich tam nie trzymaj bo od tego buczenia padną!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...