Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Ori wzmacniacz NOKIA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam posiadam u siebie w audianie fabryczny wzmacniacz noki 2x20 on zasila chyba tylko tylnie glosniki tak?

basik jest ekstra na glosnikach ori prawie jak bym mial tube:P

tylko przy sopranach zaczynaja prychac czasami dziwnie.mebrany cale sa czy to wina glosnikow czy tego wzmacniacza? tylko tyl tak sie zachowuje

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________klubowicze zna ktos przyczyne tego?pozdro

Opublikowano

Witam, tak ten wzmacniacz jest podłączony tylko do tylnych głośników. Ja miałem taki sam i też mi sie dak działo, początkowo odłączyłem glosniki i podłączylem je bez wzmacniacza noki i grają praktycznie bez różnicy, trzeba przyznac ze jest to bardzo słaby wzmacniacz wiec wielkich efektów ci nie da. Jeżeli chcesz sprawdzic zrób tak jak ja zrobilem, obecnie kupilem uzywany wzmacniacz z blaupunkta i gra super bez porównania... uwazam ze w twoim wypadku powinienes zrobic tak samo.. lecz jedynie to jest moja sugestia niech wypowiedza sie takze inni użytkownicy forum, pozdrawiam

Opublikowano

tylko przy sopranach zaczynaja prychac czasami dziwnie.

może spróbuj zmniejszyć częstotliwość wysokiego tonu w korektorze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Nic nie daje zmniejszenie

  • 3 lata później...
Opublikowano

mam ten sam problem kolego, wymieniles glosniki ale zapomniales o jednej rzeczy kupiles normalne glosniki a w B5 w tylnej polce sa glosniki basowe tzw woofery podpiales nie te glosniki i one nie daja rady dlatego tak ci dudnia czestotliwosc drgan jest za duza moc rms tak samo a glosniki nie wydalaja tego musisz sie dowiedziec jaka moc daje wzmacniacz na te glosniki oczywiscie moc RMS i dopasowac glosniki do wzmacniacza zrobilem ten sam blad :/ i to gra ochydnie podpialem dobry 25 cm glosnik basowy i jest pieknie teraz tak samo jak ty potrzebuje danych technicznych fabrycznego wzmacniacza bo ten glosnik 25 cm jest chyba za mocny xD bo wcale nie slychac basu znaczy sie jest ale jest taki znowu za slaby. Pozdro :) wepnij glosniki z tej tylnej polki do drzwi i zobaczysz roznice :) bron boze ich tam nie trzymaj bo od tego buczenia padną!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.