Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Nie działa wentylator z napędem elektrycznym


globalmutant

Rekomendowane odpowiedzi

otóż tak jak w temacie nie działa mi ten drygi wentylator który jest napedzany elektrycznie i od tamtego momentu mam wrażenie ze auto dłużej przełącza mi sie na gaz,czy to cos poważnego czy zwykly elektryk samochodowy sobie z tym poradzi niedrogo.

z góry dziękuje wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za odpowiedz oczywiście ze tak powinno być

ale kiedy kupilem auto to on sie krecił cały czs jak tylko wystartowałem motor,a kiedy wymieniłem rozrząd

ten objaw sie ujawnil tak więc pytam naprawił sie sam czy jak.nie wiem jak mam to traktowac mam sie tym nie przejmowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wentylator nie może kręcić się cały czas, powinien się włączyć po załączeniu klimy lub gdy zamknie się obwód "włącznika wentylatora chłodnicy"

pF66A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TAKIM RAZIE MIALEM USZKODZONĄ POMPE PŁYNU CHLODZACEGO I DLATEGO ON CAŁY CZAS PRACOWAŁ A TO TERAZ JUZ KMINIE DZIEKI WIELKIE ZA POMOC

Nie krzycz :disgust:

A może szczotki się w nim skończyły i dlatego przestał się kręcić. Sprawdź na zimnym silniku "włącznik wentylatora chłodnicy" czy ma przejście, jak ma do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasami auta nie kupywales jak bylo cieplo. u mnie jest tak jesli samochod jest nagrzany w sensie nie silnik tylko karoseria zalacza mi sie automatycznie klima na klimatroniku wtedy mam taki platek sniegu i kreca sie 2 wiatraki a jak wylacze go to wtedy drugi sie wylacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...