Skocz do zawartości
IGNOROWANY

woda w dywanikach Pompocy


mokom69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam duzy problem dzis przejechałem ok 200km w duzy deszcz i powrotu zaóważyłem ogromne ilości wody w dywanikach pasazera i kierowcy. Nie wiem co jest grane wszystko az sie podnioslo napecznialo od tej wody. Czy ktoś może mi pomóc dojść do ładu z tym , podpowiedziec czym to może byc spowodowane?? kiedys czytałem o zbieraniu sie wody z klimy ale czy to możliwe ze az tyle?? Teraz autko mam w garazu i je susze mam nadzieje że nic nie zgnije. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tematu który pisał wiki tam jest sposób na suszenie wykładziny

Temat wody w aucie też już był szeroko opisywany np przejście linki maski z kabiny tam może się lać woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno przechodziłem wyjmowanie całej wykładziny podłogowej. wykładzina sie suszyła, a ja z drugą osobą (która polewała samochód wodą) szukałem przecieku. okazało się, że jest dwu milimetrowa dziurka w blasze pod filtrem kabinowym. tamtędy prowadzi odpływ wody z podszybia. woda lała sie w okolicach nóg pasażera z przodu a z tyłu pod dywanikiem było z milion litrów wody. także jak nie znajdziesz przecieku przy gumce od linki otwierania klapy, braku korka w otworze technologicznym w podłodze albo przecieku z szyberdachu to zwracaj uwagę na najmniejsze dziurki i otworki! i szczerze mówiąc nie wiem jak to można wysuszyć suszarką czy farelką. jak się ściśnie tą gąbkę pod wykładziną to z niej płynie i płynie.. i płynie. POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam duzy problem dzis przejechałem ok 200km w duzy deszcz i powrotu zaóważyłem ogromne ilości wody w dywanikach pasazera i kierowcy. Nie wiem co jest grane wszystko az sie podnioslo napecznialo od tej wody. Czy ktoś może mi pomóc dojść do ładu z tym , podpowiedziec czym to może byc spowodowane?? kiedys czytałem o zbieraniu sie wody z klimy ale czy to możliwe ze az tyle?? Teraz autko mam w garazu i je susze mam nadzieje że nic nie zgnije. Proszę o pomoc

Wyjmij akumulator (pamiętaj o kodzie do radia), odkręć podstawkę akumulatora i wyczyść otwory odpływowe, jeden jest właśnie pod podstawką akumulatora a drugi też na tym samym poziomie ale bardziej w stronę pompy hamulcowej. U mnie było pełno liści i też miałem kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...