Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam to auto od tygodnia, nie patrzyłem jeszcze co i jak dokładnie. poprzedni właśniciel (pewny koleś) powiedział mi ze nie zdążył podłaczyć, i mam sobie samemu to zrobić

Opublikowano

Jeśli szukasz feli audi 17" to polecam wzór S4 :naughty: lub coś takiego jak jest u mnie :wink4:

Ładna Świnka :decayed: , zmiany na plus, tylko jeśli podobają Ci sie chrom lusterka to proponuje założyć całe obudowy (np. firmy In-Pro) a nie jakieś doklejane naleśniki :wink4: :gwizdanie:

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1XFHi0.jpg

jaki typ halogenów w ten zderzak. czy sa same atrapy halogenów, bo nie używam tak czy inaczej

Opublikowano

atrap nie ma ale możesz włożyc same klosze. Ale wydaje mi się to bezsensu, bo halogen się jednak przyda. :good:

Opublikowano
  • Autor

jakie będą pasowąły w ten zderzak????

Opublikowano

nie mam pewności ale na 90% będą pasowały zwykłe z polifta :wink4: nie spotkałem się na allegro, żeby były jakieś specjalne do esy :good:

Opublikowano

Welurek jak u mnie :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

felgi na wiosne kupione :naughty:, trafiły mi sie s-line 7,5j et 45(taki sam wzór foto przykładowe), z prawie nowymi oponami.W planach wymiana rozrządu i pomalowanie błotnika (poprzedni lakiernik był chyba niedowidzący)

ev3n9.jpg

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 10:32_________________________________________________rozrząd zmieniony kosztował mnie 600 zł z robotą, wiec chyba ok cena.

Pytanie z innej beczki, kupiem to auto od kolesia z Wrocławia, ramki od tablic mam klubowe, wiec to auto było pewnie kogoś z klubu, czy ktoś może kojarzy to auto i nick poprzedniego właściciela???

Opublikowano

Trzeba powiedzieć, że ładne koło wybrałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahha RENIU Ty też :)

Opublikowano

felgi na wiosne kupione :naughty:, trafiły mi sie s-line 7,5j et 45(taki sam wzór foto przykładowe), z prawie nowymi oponami.W planach wymiana rozrządu i pomalowanie błotnika (poprzedni lakiernik był chyba niedowidzący)

ev3n9.jpg

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 10:32_________________________________________________rozrząd zmieniony kosztował mnie 600 zł z robotą, wiec chyba ok cena.

Pytanie z innej beczki, kupiem to auto od kolesia z Wrocławia, ramki od tablic mam klubowe, wiec to auto było pewnie kogoś z klubu, czy ktoś może kojarzy to auto i nick poprzedniego właściciela???

Jak popatrzyłem na zdjęcie alufelg to od razu zachciało mi się montować letnie kapcie.

Odnośnie pochodzenia auta, pytaj w wątku spotów wrocławskich.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

do zrobienia jeszcze błotnik i zderzak, ale wkońcu zrobiłem jakies foty obecnego wyglądu :good:

dTKpr.jpg

dTZni.jpg

dUdl9.jpg

dUsj0.jpg

Opublikowano

zderzak chyba trochę za jasny, a lusterka za ciemne :gwizdanie: :evil:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

lusterka są dobre, a zderzak i błotnikbędzie zmieniony :hi:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:32_________________________________________________chce mieć auto w 2 kolorach tzn kasta szara, a lusterka, ramki itd czarne. Chwilowo mam zaciski na czerwono, chce je przemalować tylko teraz nie wiem czy na szaro czy na czarno, jak myslicie, co bedzie bardzej pasowało ja jestem za czarnym[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 07:10_________________________________________________odczytał by mi ktoś nr Vin :rolleyes:????????

Dorwałem błotnik w identycznym kolorze, w pt zmieniam. Z 2 kumplami z forum rezam do końca parktronika, mam tez do założenia halogeny i el szyby tył. Klamoty wszytskie prawie już mam, ale czasu brak :)

Błotnik zmieniony, ale delikatnie jeszcze widać różnice, kolega f16mysliwiec zrobił mi instalację i biorę sie za parktronic. Wkrótce foty :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:25_________________________________________________wyjechał kat, wjechały nowe weżyki podciśnienia, wjechał nowy olej i filtry, a jutro wjadą nowe żarniki D2s, dodam też ze turbo po czyszczeniu :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 15:21_________________________________________________Tak wygląda aktualnie, foto akurat przypadkowe z gór

DSCN7708.jpg

Opublikowano

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

dziękuje :wink4:. Nic mi kolego nie mów o halo :) Też próbowałem je zastąpic jakimiś zamiennikami, poliftami itd, ale nie dałem rady, a poszukać od s4 to sam wiesz jak jest cieżko w dobrej cenie

Opublikowano

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

dziękuje :wink4:. Nic mi kolego nie mów o halo :) Też próbowałem je zastąpic jakimiś zamiennikami, poliftami itd, ale nie dałem rady, a poszukać od s4 to sam wiesz jak jest cieżko w dobrej cenie

ćwiczyłem temat więc wiem jak ciężko trafić halo od S4 a inne pasują jak pięść do oka :hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

dziękuje :wink4:. Nic mi kolego nie mów o halo :) Też próbowałem je zastąpic jakimiś zamiennikami, poliftami itd, ale nie dałem rady, a poszukać od s4 to sam wiesz jak jest cieżko w dobrej cenie

ćwiczyłem temat więc wiem jak ciężko trafić halo od S4 a inne pasują jak pięść do oka :hi:

aktualny wygląd, trzymam swinie za kratkami :) halogeny zrobione wg swojego projekty, niestety to atrapy

23092011697.jpg

23092011698.jpg

23092011699.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.