Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi


cocoo24

Rekomendowane odpowiedzi

mam to auto od tygodnia, nie patrzyłem jeszcze co i jak dokładnie. poprzedni właśniciel (pewny koleś) powiedział mi ze nie zdążył podłaczyć, i mam sobie samemu to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz feli audi 17" to polecam wzór S4 :naughty: lub coś takiego jak jest u mnie :wink4:

Ładna Świnka :decayed: , zmiany na plus, tylko jeśli podobają Ci sie chrom lusterka to proponuje założyć całe obudowy (np. firmy In-Pro) a nie jakieś doklejane naleśniki :wink4: :gwizdanie:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1XFHi0.jpg

jaki typ halogenów w ten zderzak. czy sa same atrapy halogenów, bo nie używam tak czy inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atrap nie ma ale możesz włożyc same klosze. Ale wydaje mi się to bezsensu, bo halogen się jednak przyda. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pewności ale na 90% będą pasowały zwykłe z polifta :wink4: nie spotkałem się na allegro, żeby były jakieś specjalne do esy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi na wiosne kupione :naughty:, trafiły mi sie s-line 7,5j et 45(taki sam wzór foto przykładowe), z prawie nowymi oponami.W planach wymiana rozrządu i pomalowanie błotnika (poprzedni lakiernik był chyba niedowidzący)

ev3n9.jpg

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 10:32_________________________________________________rozrząd zmieniony kosztował mnie 600 zł z robotą, wiec chyba ok cena.

Pytanie z innej beczki, kupiem to auto od kolesia z Wrocławia, ramki od tablic mam klubowe, wiec to auto było pewnie kogoś z klubu, czy ktoś może kojarzy to auto i nick poprzedniego właściciela???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć, że ładne koło wybrałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi na wiosne kupione :naughty:, trafiły mi sie s-line 7,5j et 45(taki sam wzór foto przykładowe), z prawie nowymi oponami.W planach wymiana rozrządu i pomalowanie błotnika (poprzedni lakiernik był chyba niedowidzący)

ev3n9.jpg

[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 10:32_________________________________________________rozrząd zmieniony kosztował mnie 600 zł z robotą, wiec chyba ok cena.

Pytanie z innej beczki, kupiem to auto od kolesia z Wrocławia, ramki od tablic mam klubowe, wiec to auto było pewnie kogoś z klubu, czy ktoś może kojarzy to auto i nick poprzedniego właściciela???

Jak popatrzyłem na zdjęcie alufelg to od razu zachciało mi się montować letnie kapcie.

Odnośnie pochodzenia auta, pytaj w wątku spotów wrocławskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka są dobre, a zderzak i błotnikbędzie zmieniony :hi:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:32_________________________________________________chce mieć auto w 2 kolorach tzn kasta szara, a lusterka, ramki itd czarne. Chwilowo mam zaciski na czerwono, chce je przemalować tylko teraz nie wiem czy na szaro czy na czarno, jak myslicie, co bedzie bardzej pasowało ja jestem za czarnym[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 07:10_________________________________________________odczytał by mi ktoś nr Vin :rolleyes:????????

Dorwałem błotnik w identycznym kolorze, w pt zmieniam. Z 2 kumplami z forum rezam do końca parktronika, mam tez do założenia halogeny i el szyby tył. Klamoty wszytskie prawie już mam, ale czasu brak :)

Błotnik zmieniony, ale delikatnie jeszcze widać różnice, kolega f16mysliwiec zrobił mi instalację i biorę sie za parktronic. Wkrótce foty :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:25_________________________________________________wyjechał kat, wjechały nowe weżyki podciśnienia, wjechał nowy olej i filtry, a jutro wjadą nowe żarniki D2s, dodam też ze turbo po czyszczeniu :good:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 15:21_________________________________________________Tak wygląda aktualnie, foto akurat przypadkowe z gór

DSCN7708.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

dziękuje :wink4:. Nic mi kolego nie mów o halo :) Też próbowałem je zastąpic jakimiś zamiennikami, poliftami itd, ale nie dałem rady, a poszukać od s4 to sam wiesz jak jest cieżko w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

dziękuje :wink4:. Nic mi kolego nie mów o halo :) Też próbowałem je zastąpic jakimiś zamiennikami, poliftami itd, ale nie dałem rady, a poszukać od s4 to sam wiesz jak jest cieżko w dobrej cenie

ćwiczyłem temat więc wiem jak ciężko trafić halo od S4 a inne pasują jak pięść do oka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto, niezłe mody z przodu. Jakie halo kupiłeś bo ja ćwiczyłem różne i nie pasowały aż w końcu po pół roku poszukiwań trafiłem ori S4

dziękuje :wink4:. Nic mi kolego nie mów o halo :) Też próbowałem je zastąpic jakimiś zamiennikami, poliftami itd, ale nie dałem rady, a poszukać od s4 to sam wiesz jak jest cieżko w dobrej cenie

ćwiczyłem temat więc wiem jak ciężko trafić halo od S4 a inne pasują jak pięść do oka :hi:

aktualny wygląd, trzymam swinie za kratkami :) halogeny zrobione wg swojego projekty, niestety to atrapy

23092011697.jpg

23092011698.jpg

23092011699.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...