Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zmieniarka mp3


Gość Tomboy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wlasnie mam problem taki poniewaz chcem podlaczyc zmieniarke a najlepiej jakis odtwarzacz mp3 i niebardzo wiem jak sie za to zabrac ;D

własnie jestem na etapie montażu mp3 playera do auta

siedzi u mnie Concert na kasety

na dniach ma mi przyjsc konwerter aux z wyprowadzoną wtyczką mini jack, pod to podłacze mp3 playera san disk, zobaczymy czy wogole to zadziala i jak będzie gralo

zdam relacje jak juz podłącze.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc sprawdziłem czy idzie podpiąć pod oryginalnego Concerta na kasety zewnętrzne źródło dzwięku i niestety

adapter który miał emulować sygnał ze zmieniarki na inne źródło nie zdaje się, brak połączenia między radiem i playerem mp3

adapter jak w linku - http://www.allegro.pl/item112413179_aux_in_vw_gamma_5_beta_5_audi_skoda_mini_jack.html

sprzedawca wzorowy, zwróciłem adapter bez żadnych problemów, tak więc nic nie straciłem

pozostaje więc zakup zmieniarki z mocowaniem i kablami za 450-500 zł

lub adapter CAN-BUS który jest strasznie drogi 299 zł + radio CONCERT II CD

innego wyjścia nie widze, przynajmniej u siebie, bo szpecic deski niefabrycznym radiem nie chce.

To czekam na relacje... najlepiej jakbysmy pogadali na gadu o szczegolach :)

odezwij sie do mnie na gg 1989256

a tak poza tematem jeszcze , posiada ktoś może kompletny schemat do radia AUDI CONCERT M4 BLAUPUNKT 4b0 035 186 C ?

bo może dał by radio elektronikowi jakiemuś i by wyjście AUX dorobil, ciekawe czy dało by rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...