Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Compensa,banda krętaczy ! Co robić?Załączam pismo ktore od nich dostałem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak już pisałem w innym dziale ,poszła mi tylna szyba w niewyjasnionych i nieznanych okolicznosciach.Prawdopodobnie różnica temperatur.Posiadam AC w Compensie.Zgłosiłem szkode,dokadałem sie z szefem likwidatorów szkód ,że wystarczy ze udokumentuje to zdjęciami i zawioze do ich siedziby w Katowicach i dołącze do formularzy ,które wypełnia się podczas zgłaszania szkody.Wszystko wypełniłem,przedstawiłem faktury za wymiane szyby.Mineło 2 tygodnie i dzwonie do likwidatora szkód pana Józefa Antyborzca (negatywne opinie o nim krążą po różnych portalach związanych z ubezpieczeniami http://209.85.129.132/search?q=cache:LRrWIU95G84J:www.ubezpieczenie.com.pl/forum/dodaj_komentarz/0,8,0,4239,4.html+j%C3%B3zef+antyborzec+katowice&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl ),mówi że wszystko ok ,zostało przyznana kwota z faktur czyli 950 pln,i robi wypłatew tym samym tygodniu.

Dostaje dzisiaj pocztą decyzje.Miałem pęknietą szybe przednią ,od uderzenia kamyka,wszystko wypłacili,Zwrócili 800 PLN.

Link do decyzji

http://i381.photobucket.com/albums/oo254/dzbanek1987/Beztytuu.jpg?t=1264705584

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje Ci nic innego jak wziac do reki OWU (szkoda ze taraz a nie przy podpisywaniu polisy ) i sprawdzic czy faktycznia Twoja polisa ma udzial wlasny i czy faktycznie amrtyzajca 40% jest zgodna z zapisem.

jezeli jest tak jak napisali to trudno miec pretensje, tylko trzeba uwazniej wykupywac ubezpieczenia. jezeli cos pokrecili to szybkie dowolanie pisz.

swoja droga , warto wogle dla takich kwot uzywac AC ? to druga szkoda jak rozumiem, to bedzie z 20% znizki , jak kupisz nastepne auto za ponad 50, 60tysia to na samych znizkach bedziesz do tylu w porownaniu do kosztu tych szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...