Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Lala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik 2.5 v6 Tdi 150 Ps 110 kw kombi,2xpp,wspomaganie,2x elektryczne szyby , podgrzewane fotele, ASR, ABS, climatronic, pełny FIS,elektryczne lusterka,bez skór,wiecej jak sobie przypomne to dopisze :wink4: a oto i ona : jeszcze na zawieszeniu koni i twardych sprężynach felga 17 Intra

G3o9S.jpg

G4u_S.jpg

5TQGJ.jpg

G5api.jpg

k3pGJ.jpg

k3OD9.jpg

Obecnie zawieszenie zmienione na standardową wysokość sprężyny i amortyzatory Monroe. Zdjęcia dodam jak juz zrobi sie cieplo. Pozdrawiam

Opublikowano

fajne autko dobra baza do modow hehe widze ze odblaski z tylu na zderzaku takie jak u mnie :) ale przy lepszej okazji tylko bedzie cieplo sa u mnie do usuniecia :) a tak to spoko ze juz jest gleba :) pomysl nad lampami po lifcie przod i tyl wedlug wlasnego uznania :)

p.s ta rejestracja zle mi sie kojarzy haha ŁKS :wallbash:

Opublikowano

fajne autko dobra baza do modow hehe widze ze odblaski z tylu na zderzaku takie jak u mnie :) ale przy lepszej okazji tylko bedzie cieplo sa u mnie do usuniecia :) a tak to spoko ze juz jest gleba :) pomysl nad lampami po lifcie przod i tyl wedlug wlasnego uznania :)

p.s ta rejestracja zle mi sie kojarzy haha ŁKS :wallbash:

Olfaus LKS to Krasnystaw :polew: wiec nowego kolege zapraszamy na spoty Chełmskie jak i Lubelskie tudzież Zamojskie :naughty:

szkoda ze glebe wyjales z auta :confused4:

fajne lampki z tylu conie Olafus :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

troszke było za nisko jak dla mnie cenie sobie wygode ale pomysle zeby wlozyc na lato znow glebe

Opublikowano

fajne autko dobra baza do modow hehe widze ze odblaski z tylu na zderzaku takie jak u mnie :) ale przy lepszej okazji tylko bedzie cieplo sa u mnie do usuniecia :) a tak to spoko ze juz jest gleba :) pomysl nad lampami po lifcie przod i tyl wedlug wlasnego uznania :)

p.s ta rejestracja zle mi sie kojarzy haha ŁKS :wallbash:

Olfaus LKS to Krasnystaw :polew: wiec nowego kolege zapraszamy na spoty Chełmskie jak i Lubelskie tudzież Zamojskie :naughty:

szkoda ze glebe wyjales z auta :confused4:

fajne lampki z tylu conie Olafus :decayed::tongue4:

no fajne mialem takie :P ale teraz maja nowego wlasciela ktory je reza :P

Opublikowano

fajniutka, ciekawe lampy z tylu no i kolega z okolic LKS no i te v6 na blachach :wink4:

Opublikowano

Fajne Audi trochę nie widzą mi się tylne lampy, bo moim zdaniem lepsze ori, ale też mogą być.

Przydałoby się parę fot z wnętrza.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

...dude...nie masz lęku wysokości :cool1::kox: :kox: :gwizdanie: , ja bym się bał że wypadnę i coś sobie zrobię :tongue4:

Opublikowano

super siedzenia :naughty:

Opublikowano

eeeeeeeeeee - dałęś ciała kolego

patrzę na tytuł wątku - wchodzę - a tu jakieś auto :thumbdown:

Opublikowano

eeeeeeeeeee - dałęś ciała kolego

patrzę na tytuł wątku - wchodzę - a tu jakieś auto :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.