Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pomoc przy zakupie felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie

Prosze o pomoc w doborze felg do mojej audiczki :))

Nie jest to demon szos bo 1.6 benzyna z 99 roku ale liczę na waszą pomoc bo ja sam już nie wiem co wybrać?

Czy oryginalne 16 audi czy może coś większego ?

poradźcie koledze bo kolega jest niezdecydowany.

Za wszelkie porady z góry dziękuje , a może ktoś z was ma na sprzedaż fajny felunek w rozsądnej cenie?

pzdr

dykan

Opublikowano

Zależy co wolisz, wygląd czy komfort. Jak wygląd to min 17 jak komfort to 16.

Opublikowano

na Twoim miejscu kolego kupiłbym ori 16" i założył lekką glebę :good:

w sumie Yelo i Azunia śmigają 1.6 na 17" i jakoś specjalnie nie narzekają.

z resztą wybór i tak należy do Ciebie :decayed:

Opublikowano

najpierw po wiec na jakich oponkach śmigasz i jak Ci sie podobają w jeździe i w komforcie

i ktosik cosik doradzi co by pogodzić wygląd i komfort

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________ja śmigałem na 16tkach i nigdy bym nie zmienił na inne ale jak polatałem trochę po forum to kupiłem sobie na lato 17stki (są super) a są tacy co latają na 18, 19 ...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Kolkov ma racje, duzych to ten silnik nie pociagnie za mocno :decayed: nie no dla wygladu 17" komfort 16" tak jak pisza, z 17" wybral bym avus oryginalne badz http://moto.allegro.pl/item900177837_alufelgi_18_cali_18_audi_s_line_sline_rs6.html tylko 17" calowe

a 16" to juz Twoj gust mi sie 16 srednio podobaja juz wolal bym wyglad :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Witam co do felunku na jakim teraz jeżdżę to to coś takiego:

http://allegro.pl/item888462997_kola_zimowe_15_audi_a4_a6_100_5x112_et45.html

Natomiast podoba mi się audi audi na felunku oryginalnym o takim:

http://allegro.pl/item902844670_alufelgi_5x112_audi_a4_a6_a8_a3_vw_i_inne.html

natomiast opcja autka na 17 tez wchodzi w grę ale tutaj jest wybór ogromny anie chciałbym kupić czegoś na czym audi by wyglądało jak strach na wróble. na pewno 17"dodały by audiczcce fajnego wyglądu.

Jutro zrobię zdjęcia mojego autka może kolor wam w czymś pomorze.

pzdr

dykan

Opublikowano

:hi:

Tak jak już kolega Kolkov napisał, my śmigamy na czymś takim: http://motoallegro.pl/item895354301_17_5x112_235_45_audi_a3_a4_a6_tt.html

Audi B5 wygląda na tych felgach naprawdę super, takie jest przynajmniej moje zdanie :decayed:

Co prawda oponki można by założyć 215/45, bo 235 (tak jak u nas) to troszkę wersja hardkorowa :wink4:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 22:41_________________________________________________Co do komfortu, to nie jest tak strasznie, a za to wygląd jest dużo lepszy niż na 16'

Opublikowano
  • Autor

Azunia a możesz zarzucić jakieś fotki twego audi na tych felgach? I wogole czy jeździ ci się dobrze przy silniczku 1.6?

dykan

Opublikowano

bd20dec9b20a583bmed.jpg

Ja także jeżdze na 17" i do tego oponka 235 i nie narzekam :good:

Silnik 1.6 nie jest jakimś bogiem mocy ale znów tragedi nie ma na 17" jeździ jak jeździło ale chociaż wygląda :kox::naughty:

Tylko oczywiście gleba do tego musi być bo wysoko juz stoi na ori zawiasie.

Opublikowano

Azunia a możesz zarzucić jakieś fotki twego audi na tych felgach? I wogole czy jeździ ci się dobrze przy silniczku 1.6?

dykan

Tu masz temat z naszym autem http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_17_xenon-t8822.0.html

Jeździ się ok, jak na takie felgi to i tak dobrze, a wygląda jeszcze lepiej :kox:

Gleby u nas nie ma, audik wygląda jak allroad, ale w planach będzie jakieś 30mm w dół.

Opublikowano
  • Autor

Azunia a jak u ciebie z tymi ksenonami? nie masz zdanych sprysków w zderzaku a śmigasz czy nie masz problemów z policją?? i wogole jaki tam sprzęt zainstalowałeś? (jakieś fotki)

pzdr

dykan

Opublikowano

Azunia a jak u ciebie z tymi ksenonami? nie masz zdanych sprysków w zderzaku a śmigasz czy nie masz problemów z policją?? i wogole jaki tam sprzęt zainstalowałeś? (jakieś fotki)

pzdr

dykan

kolego, a wiesz jaki jest temat tego wątku?

dokladnie taki: "Pomoc przy zakupie felg"

Opublikowano

A czy ten model felg bez problemu będzie pasował do Audi A4 z 1996 roku?

To jest felga 7,5 cala więc jaką najmniejszą szerokość opony można do niej założyć?

7ur9r.jpg

Opublikowano

A czy ten model felg bez problemu będzie pasował do Audi A4 z 1996 roku?

To jest felga 7,5 cala więc jaką najmniejszą szerokość opony można do niej założyć?

7ur9r.jpg

Jak to są 16" to 215/55 by wypadało, ale 205/55 też się da.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.