Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Brak mocy i szarpie jak przydusze na postoju :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc koledzy potrzebuje waszej pomocy mam problem z autkiem dzisiaj z rana jak jechalem do pracy ok 5 rano wszystko w porzadku bylo a gdy wracalem 15 00 i wlaczalem sie do glownej drogi rozpedzam autko i juz przy ok 2500 - 3000 nie chcialo isc kompletny brak mocy jechalo ale powoli nie szybciej niz 120 km/h zero przyspieszenia dodam ze czytalem juz troche na ten temat sprawdzalem gumy dolotowe nie znalazlem nic co moglo by to powodowac po chwili sprobowalem odpalic autko pali normalnie na jalowym prawidlowe obroty ale jak przycisnelem mocniej gaz i przytrzymalem na duzych obrotach mocno kopci i zaczyna sie dlawic i zaczyna mocno szarpac autem jestem w kropce nie wiem co robic pomozcie z gory dzieki wszystkim za pomoc

Opublikowano

:vaglogi: napewno co nie co się wyjaśni :cool1:

:hi:

Opublikowano

a paliwo masz zimowe/czyste?

Opublikowano
  • Autor

paliwo caly czas tankowane na tej saej stacji wiec to raczej nie paliwa wina :/

a logi jak zrobic

Opublikowano
  • Autor

no tylko zeby wykonalc logi statyczne i dynamiczne niezbedna jest temp silnika 90 stopni i tu problem bo mam padniety termostacik :/ i mam niska temp silnika wiec nie da rady wykonac logow i jak tu teraz cos sie dowiedziec co jest nie tak

Opublikowano

no tylko zeby wykonalc logi statyczne i dynamiczne niezbedna jest temp silnika 90 stopni i tu problem bo mam padniety termostacik :/ i mam niska temp silnika wiec nie da rady wykonac logow i jak tu teraz cos sie dowiedziec co jest nie tak

więc zdawać by się mogło, że klapa totalna :wallbash:

Jednak jest wyjście:

- trzeba wjechać na podnośnik, wymienić termostat, nie zaszkodzi płyn,

- dokładnie przejrzeć cały dolot pod kątem nieszczelności,

- dokładnie przejrzeć przewody podciśnienia pod kątem nieszczelności

- połączenia elektryczne, kostki w przedziale silnika potraktować dobrym kontaktem

- zaobserwować pracę sztangi turbiny, na bank potrzeba ją rozbujać

Sugeruję po prostu zająć się autem, a gdy wyeliminujesz ewentualne nieszczelności i doprowadzisz do prawidłowej temperatury roboczej silnik ( wymiana termostatu), dopiero zrób pełną diagnozę zapinając vaga, a my przeczytamy wierszyki które napisze vag :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.