Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Brak mocy i szarpie jak przydusze na postoju :/


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc koledzy potrzebuje waszej pomocy mam problem z autkiem dzisiaj z rana jak jechalem do pracy ok 5 rano wszystko w porzadku bylo a gdy wracalem 15 00 i wlaczalem sie do glownej drogi rozpedzam autko i juz przy ok 2500 - 3000 nie chcialo isc kompletny brak mocy jechalo ale powoli nie szybciej niz 120 km/h zero przyspieszenia dodam ze czytalem juz troche na ten temat sprawdzalem gumy dolotowe nie znalazlem nic co moglo by to powodowac po chwili sprobowalem odpalic autko pali normalnie na jalowym prawidlowe obroty ale jak przycisnelem mocniej gaz i przytrzymalem na duzych obrotach mocno kopci i zaczyna sie dlawic i zaczyna mocno szarpac autem jestem w kropce nie wiem co robic pomozcie z gory dzieki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko zeby wykonalc logi statyczne i dynamiczne niezbedna jest temp silnika 90 stopni i tu problem bo mam padniety termostacik :/ i mam niska temp silnika wiec nie da rady wykonac logow i jak tu teraz cos sie dowiedziec co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko zeby wykonalc logi statyczne i dynamiczne niezbedna jest temp silnika 90 stopni i tu problem bo mam padniety termostacik :/ i mam niska temp silnika wiec nie da rady wykonac logow i jak tu teraz cos sie dowiedziec co jest nie tak

więc zdawać by się mogło, że klapa totalna :wallbash:

Jednak jest wyjście:

- trzeba wjechać na podnośnik, wymienić termostat, nie zaszkodzi płyn,

- dokładnie przejrzeć cały dolot pod kątem nieszczelności,

- dokładnie przejrzeć przewody podciśnienia pod kątem nieszczelności

- połączenia elektryczne, kostki w przedziale silnika potraktować dobrym kontaktem

- zaobserwować pracę sztangi turbiny, na bank potrzeba ją rozbujać

Sugeruję po prostu zająć się autem, a gdy wyeliminujesz ewentualne nieszczelności i doprowadzisz do prawidłowej temperatury roboczej silnik ( wymiana termostatu), dopiero zrób pełną diagnozę zapinając vaga, a my przeczytamy wierszyki które napisze vag :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...