Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klima latem


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak postoi caly dzien na upale to troszke musi czasu minac az w miare przywoicie sie zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak postoi caly dzien na upale to troszke musi czasu minac az w miare przywoicie sie zrobi :wink:

dokladnie tak .... :twisted:

ale jak juz sie schlodzi to przycisk OFF otwieram okienko i sie lansuje ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak mozna kupic auto bez klimy

Ja tez niewiem .... Pewnie dlatego kupilem ze zima byla .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1602 napisał/a:

nie wiem jak mozna kupic auto bez klimy

Ja tez niewiem .... Pewnie dlatego kupilem ze zima byla ....

_________________

wojtas-audi, to zrobiłeś tak samo jak ja kupiłeś auto w zimie i klima w tedy nie zabardzo była potrzebna ale teraz by si przydała :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, to zrobiłeś tak samo jak ja kupiłeś auto w zimie i klima w tedy nie zabardzo była potrzebna ale teraz by si przydała

No a wiec po pierwsze - NIGDY NIE KUPUJ AUDI W ZIMIE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrazam sobie zebym mial teraz auto bez klimy...przeciez mozna sie roztopic :razz:

wojtas-audi, chyba po miescie nie bedziesz jezdzil 100 :razz: przeciez trzeba sie lansowac tak jakspanky pisal :mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrazam sobie zebym mial teraz auto bez klimy...przeciez mozna sie roztopic

wojtas-audi, chyba po miescie nie bedziesz jezdzil 100 przeciez trzeba sie lansowac tak jakspanky pisal

hehe lansowac .... nie dam rady, trzeba ciac ile sie da do domu i wtedy sie lansowac , bo tak to co najwyzej moge sie ugotowac .... Ale spokojnie, juz poluje na klime :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz grzybojada i wpuszczasz do wentylacji a on juz sobie poradzi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupujesz nowy filtr przeciwpylkowy i preparat do odgrzybiania (podam nazwe jak sprawdze). zdejmujesz filtr i wpuszczasz preparat do ukladu wentylacji (w formie piany) po 40 min piana zamienia sie w plyn i wycieka zabierajac caly syf. zakladasz nowy filtr i rulezz. dodatkowo mialem taki zapach odkazajacy w sprayu i to wlanczasz do auta na 10 min przy zamknietym obiegu i klimie na max...tyle. Teraz jest prom ocja w ASO i odgrzybiaja za 99pln (tzn pisze ze dezynfekuja wiec trza sie dokladnie dowiedziec co robia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam otwieram sobie szyber szybki z przodu i jakoś idzie wytrzymać, a po mieście za często nie jeżdże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam preparat do odgrzybiania to 45pln...wszystko zalezy co to ma byc...z tego co wiem to sa 2 opcje odkarzanie - czyli wpylenie jakiegos aerozolu w uklad, albo wlasnie odgrzybianie gdzie masz pozniej czyste przewody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a wiec po pierwsze - NIGDY NIE KUPUJ AUDI W ZIMIE

ja kupiłem w ziemie i z klimą :mrgreen: :mrgreen:

ale bez quattro :mrgreen: no i nie nie doczekałem się na 1.8T :cry:

klima był priorytet :!: :!: bez klimy w warszawskich korkach :?: :?: :?: , nie było takiej opcji :twisted:

u mnie dobrze chodzi, nastawiam na 23/22C i jest OK, dzisiaj w Wawie było jeżdźąc po mieście cąły czas + 35C, wiec zmniejszyłem do 22C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...