Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klima latem


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

wojtas-audi napisał/a:

No a wiec po pierwsze - NIGDY NIE KUPUJ AUDI W ZIMIE

ja kupiłem w ziemie i z klimą

ale bez quattro no i nie nie doczekałem się na 1.8T

klima był priorytet bez klimy w warszawskich korkach , nie było takiej opcji

u mnie dobrze chodzi, nastawiam na 23/22C i jest OK, dzisiaj w Wawie było jeżdźąc po mieście cąły czas + 35C, wiec zmniejszyłem do 22C

Widzisz ty mieszkasz w warszawie i masz korki a u nie korków brak ale i tak klima by się przydała dobże że chociaż szyberdach mam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam w korkach rzadko stoje a na trasie to mi bez różnicy ale następne auto to już z klimą będzie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest wysiadanie z chłodnego autka na upał to takie uczucie jakby ktos cie z bejzbola potraktował takie uderzenie goraca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam chore zatoki i mam masakre jak wlacze klime :lol: ale jak dam na auto i najnizsza temperature to po niecalej minucie juz szczekam zebami :P i (dla tych ktorzy nie wiedza) pamietajcie ze nie nalezy otwierac okien przy wlaczonej klimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest wysiadanie z chłodnego autka na upał to takie uczucie jakby ktos cie z bejzbola potraktował takie uderzenie goraca :grin:

uwielbaim to uczucie...tak mialem jak raz sie wybralem autobusem do grecji...

pamietajcie ze nie nalezy otwierac okien przy wlaczonej klimie

dlaczego?? z otwartym szyberemjest fajny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?? z otwartym szyberemjest fajny efekt

ale wtedu przeciez zamiast uttrzymywac sie w autku temperatura ktora sobie ustawisz na klimatroniku wyrownoje sie z temperatura na dworze a po co klima ma chodzic non stop zeby trzymac namiast ustawionych 18 C przypuscmy 24 C

takie jest moje zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wczoraj odebrałem w końcu swoją furkę (A4 1.9 TDi). Postaram się wrzucić jakąś fotkę w tym tygodniu. Ale jak to zwykle bywa mam jeszcze parę "DROBIAZGÓW" do zrobienia :(. Stąd też moich parę pytań.

Nie działa mi klima, ponoć jakiegoś płynu brakuje. Pytanie. Jakiego i gdzie można to uzupełnić? Jaka to kaska i czy warto to robić w 9 letnim aucie, słyszałem głosy że nie ?

Dodatkowo poszukuję najlepiej używanego zbirniczka do spryskiwacza szyb, czy warto jechać na szroty(tzn czy uda mi się znależć tam taki drobiag?).

Ostatnia rzecz to radio. Nie moge go uruchomić. Widzę że jest zasilanie, ale podejrzewam, że brakuje jakiegoś kodu. Oczywiście nie posiadam go. Czy można to gdzieś odkodować?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

pozdrawiam wszystkich sympatyków strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzic szczelnosc ukladu i jak oki dobic nowego gazu ,radio wyjac i dac odkodowac , :wink: koszta za klime kolo 200 za radio zdajesie 30zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko oplaca sie zrobic za rozsadne pieniadze .... :twisted:

w twoim przypadku sa to niedrogie sprawy:

1. klima : jedz do jakiesgo warsztatu od klimatyzacji,sprawdz szczelnosc,uzupelnij gaz i bedzie Ci chlodno w te upaly ... ;-)

2. zbiorniczek do spryskiwaczy : szroty albo www.allegro.pl

3. radio : jak nie masz kodu do radia to oddaj do kogos w twojej okolicy kto sie tym zajmuje i odkoduje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zabieram się za to po robocie. No może w trakcie wykonam parę telefonów i sprubóję się z kimś umówić. pozdrawiam

na ul. polanki ma warsztacik spec od klim i lodówek, byłem u niego... sprawdzenie układu 40zł a sprawdzenie z napełnieniem 150zł... namiary znalazłem w darmowej gazetce z reklamami motoryzacyjnymi, leżącej w sklepie.. poszukam za chwile i jak by co to dam znać na priv co do kontaktu....

[ Dodano: 2006-06-28, 14:07 ]

tam gdzie ja byłem to SZRON ul. Polanki 16 Gdańsk tel. 5521633 ale możesz jeszcze zadzwonić do innej firmy do której też dzwoniłem tylko nie pamiętam gdzie się mieszczą - ceny podobne... i są w tej chwili jakies promocje na sprawdzenie/napełnienie klimy tel. 3066257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzis tak sobie ogłoszena przeglądam na otomoto i znalazłem coś takiego. wczesniej nigdy nie widziałem takiego panelu od klimy :eek: to jest ori. czy jakas dorabiana :question: , może ktos spotkał kiedys A4 z tym panelem, jakoś mnie to zaciekawiło.

C2430996_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima to fajna sprawa

swoją muszę odgrzybić, ostatni raz włączyłem ją we wrześniu... i miałem infekcję górnych dróg oddechowych :redface:

pamiętam korek na autostradzie Słońca we Włoszech w 1999r., kiedy to stojąc w korku wszyscy dookoła mieli pozamykane szyby, a my( było nas 5 osób)w AUDI80 B3 robiliśmy dobrą minę do złej gry... :evil::evil::evil:

klima musi być!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...