Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jakie świece do 2,6 ABC z instalką LPG


Col

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem że na temat świec sporo już było, bo właśnie czytałem, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi, otóż gazownik zalecił mi wymianę przewodów i świec, przewody już mam padło na SENTECH co do świec (NGK) producent zaleca V-Line24, a gazownik polecił mi V-Line17(1elektrodowe) w sklepie powiedzieli mi że ta świeca nie jest do mojego silnika (bo inna temperatura...?) proszę o pomoc czy gazownik się pomylił czy kupić polecane przez niego V-Line17, może ktoś poleci mi dobre świece do mojego silnika (najlepiej dokładne oznaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gazownik też polecał jakieś tam świece (nie pamiętam jakie) ale zdecydowałem się na NGK V-Line24 i nie żałuję :good:

A jeśli chodzi o przewody to wymieniłem na Beru takie jak te: http://www.allegro.pl/item897026616_przewody_kable_zaplonowe_beru_vw_audi_v6_2_6_2_8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie że juz Ci odpisywałem na to pytanie

TAK !!!!![br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:42_________________________________________________

Witam,

wiem że na temat świec sporo już było, bo właśnie czytałem, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi, otóż gazownik zalecił mi wymianę przewodów i świec, przewody już mam padło na SENTECH co do świec (NGK) producent zaleca V-Line24, a gazownik polecił mi V-Line17(1elektrodowe) w sklepie powiedzieli mi że ta świeca nie jest do mojego silnika (bo inna temperatura...?) proszę o pomoc czy gazownik się pomylił czy kupić polecane przez niego V-Line17, może ktoś poleci mi dobre świece do mojego silnika (najlepiej dokładne oznaczenie)

http://www.ngk.de/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/ZK_BENZINER/AUDI/A4/BKUR6ET-10/5830/

bardzo mozliwe ze gazownik na podstawie własnego doswiadczenia ma racje aby wrzucac VL17

ale na to trzeba szukac potwierdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...