Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana podsufitki i pozostałych elementów na czarne z S-line Avant


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Noszę się z zamiarem wymiany podsufitki i pozostałych elementów na czarne z wersji s-line, na allegro takie zestawy chodza po około 1000zł (jak ktoś może załatwić taniej chętnie wejdę w kontakt)Temat Deszcza przestudiowałem ale to troche mało http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_relingow_black_chrom_fotostory-t44149.0.html Prosze o pomoc.Jak to zdemontować,aby nic nie urawć.Jesli ktoś ma doswiadczenie w tej materii będe wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz wiedziec wiecej ? masz przeciez wszystko pokazane co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zdjąć podsufitkę musisz zrzucić osłony górnych słupków A,B,C i D. Jutro spróbuję wrzucić Ci instrukcje - zaczynasz od demontażu uchwytów po bokach oraz osłon przeciwsłonecznych i paneli oświetleniowych. Jak już się z tym uporasz - demontaż osłon zaczynasz od słupków A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zdjąć podsufitkę musisz zrzucić osłony górnych słupków A,B,C i D. Jutro spróbuję wrzucić Ci instrukcje - zaczynasz od demontażu uchwytów po bokach oraz osłon przeciwsłonecznych i paneli oświetleniowych. Jak już się z tym uporasz - demontaż osłon zaczynasz od słupków A.

będę ci wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej problemu jest z małymi plasticzkami przy szybach bocznych w bagażniku u góry. Dostęp jest utrudniony przez kurtyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku nie miałem czasu aby się tym zająć - postaram się wrzucić instrukcje jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku nie miałem czasu aby się tym zająć - postaram się wrzucić instrukcje jutro ;)

daj instrukcję proszę bo te linki do ELSY jakoś nie działają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robiłem u siebie na żywioł na parkingu galerii kazimierz w Krk :decayed:

Sciągnij tył góre (podważ i pociągnij mocno w dół) potem się juz domyslisz.

Jak zmienialiśmy podsufitke pierwszy raz (u Kercziego) to zajeło nam to z 6 godzin chyba.

Teraz jak robie to już chyba 4 czy 5 raz jestem w stanie to zrobić w 2h- 2,5h.

Ważna jest kolejność ściągania:

tył góra, tył boki, boczne gorne listwy ze słupkami, listwewki przy szybach bocznych w bagazniku, podsufitka.

Nalepiej popatrz sobie na nową podsufitke gdzie masz śruby i zaczepy i do dzieła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka materiałów dotyczacych denontażu/montażu podsufitki, dzięki uprzejmosci Barta-s :notworthy: myślę że sie przydadzą zainteresowanym

Dz7XJ.jpg

SSLDJ.jpg

byQP9.jpg

DzhWi.jpg

bz9Mi.jpg

cJ7s0.jpg

bzmf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...