Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Symphony + IPOD lub MP4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam doczepiam się do tematu jest też możliwość podłączania przez transmiter fm ale moim zdaniem może to być pomocne tylko w domu.

Nie wiem jakie są wyjścia z tego radia bo nie mogę go wyciągnąć może jest wyjście na czincze wtedy by był potrzebny inny kabel

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a może zna ktoś schemacik jak to podłączyć samemu? tzn kupić kostkę do radia ,gniazdo na mini jacka trochę kabelka i heja. Wydaję mi się że wystarczy tylko 3 kabelki tzn w jacku lewa,prawa strona i masa i pod które piny podłączyć to do radia jako tak łopatologicznie wyjaśnić żeby grało jak należy :notworthy:

pozdro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy, radio musi wykryć "zmieniarkę" żeby poleciał dźwięk w jacka, nie ma innej możliwości bez ingerencji w radio, co jest trudniejsze niż kupno gotowego "kabla emulatora"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena hehe ale samemu większa frajda że zrobiło się to samemu widać na fotkach aukcji że idzie tam sporo kabelków i może zrobić to samemu i ewentualnie też vagiem połączyć się z radiem i ustawić ze jest podłączona zmieniarka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się

musisz wykonać układ emulujący zmieniarkę

a jeśli zadajesz takie pytanie to na pewno nie zbudujesz takiego układu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ;( trudno się mówi ale zastanawiam się bo nam podłączoną starą nawigacje czarno biały wyświetlacz obraz w kwadracikach hehe ale na pilota i też jest podłączenie do telefonu którego nie mam ale znalazłem kiedyś kabelek pod kierownicą zakończony jakąś wtyczką ale nie pamiętam gdzieś miałem zdjęcie tego i może inaczej da się podłączyć mp3 pomijając kasetę z kabelkiem hhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ;( trudno się mówi ale zastanawiam się bo nam podłączoną starą nawigacje czarno biały wyświetlacz obraz w kwadracikach hehe ale na pilota i też jest podłączenie do telefonu którego nie mam ale znalazłem kiedyś kabelek pod kierownicą zakończony jakąś wtyczką ale nie pamiętam gdzieś miałem zdjęcie tego i może inaczej da się podłączyć mp3 pomijając kasetę z kabelkiem hhe

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7a8de60a1807650.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4eca3549525d939e.html

Do czego to może być przydatne ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem myślałem że może komuś to coś powie do czego to jest a idzie w stronę środkowej konsoli a nie mam możliwości wyjęcia radia i zobaczyć gdzie się kończy ale zamierzam niedługo to jakoś rozebrać bo chcę dobrać się do modułu poduszek w celu sprawdzenia numeru [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 14:16_________________________________________________Witam :hi: odświeżę troszkę temat chcę kupić takie cuś co na fotce wyżej czyli

http://allegro.pl/adapter-aux-in-vw-audi-seat-mfd-f-vat-i1379752620.html

i sprawa wygląda tak że ja mam podłączoną w miejsce gdzie podłącza się emulator zmieniarki dużą kostkę 20 pinów i nie mogę podłączyć niebieskiej 8 pinowej . Mam pytanko czy łatwo wyjąc z niej (8 pin) te blaszki z przewodami żeby podłączyć sobie do 20 pinowej w wolne i odpowiednie miejsca ? zaznaczając sobie wcześniej który kabel do którego pinu , domyślam się że są to chyba jakieś małe zatrzaski :mysli: może ktoś bardziej orientuje się w temacie ?

pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy łatwo wyjąc z niej (8 pin) te blaszki z przewodami żeby podłączyć sobie do 20 pinowej w wolne i odpowiednie miejsca ?

Potrzebujesz jedynie coś cienkiego i sztywnego np. "szlifnietą" wsuwkę do włosów. od strony wtyku są otworki w które trzeba wprowadzić przyrząd w celu zwolnienia zatrzasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie to dzisiaj jak przyjdzie to sprawdzę najpierw czy działa a pózniej będę kombinował może jakąś igiełką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...