Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] AEB a AJL jakie różnice


stach..

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może mi ktoś wyjaśnić na czym polega różnica między silnikami AEB a AJL ? Ile w taki AJL można uzyskać mocy na samym programie???Bo w takim 150 km,to pod 180 koników podejdzie na programie,a w 180konnym wydaje mi sie ze nie ma opcji jakieś 20 km wzrostu bez modyfikacji mechanicznych :gwizdanie:No i jeszcze czy ten AJL jest równie dobrym silnikiem jak AEB ?? Wiem że to ta sama konstrukcja ale czy AJL jest bardziej dopracowany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJL rozni sie od AEB glowica, turbina i programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,a to turbo jest większe ?? Bo to z AEB to raczej 200km nie wydmucha,a z AJL jak jest inne to może da rade.A zmierzam do tego że będę zmieniał autko i nie wiem jaki silnik wybrać czy ten co mam 150km czy 180km :mysli: chce go podać małym modą i nie wiem czy lepiej AEB czy AJL ?? Mody nie wielkie- duże IC,sztywny dolot,kat na złom :polew: ,może większe wtryski ale nie wiem czy te wtryski jest sens nie wymieniając turbiny na większą :gwizdanie: moc jaka mnie interesuje to jakieś 220km pomożecie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB ma turbo K03, AJL K03S, bierz AJL-a, montuj do tego K04, duzy frontcooler i program, wtryskiwaczy nie trzeba zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :good: z tym K04 bedzie pewnie spory problem,z tego co wiem jest ich strasznie mało :wallbash: wiec raczej ciekawiła by mnie opcja z tą ori turbawką i te mody co mówiłem wcześniej no i program oczywiście :> może uda sie to 200km wykrzesać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 200kM zrobisz samym programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem mam... ale nie ma sie czym specjalnie chwalic

dmuchawka to K04-15, frontcooler, wypruty kat i normalny program, wyszło 223kM i niuta pod 300

A4-ki szukaj tylko z Q, bez tego nie warto kupowac auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozłem ja sobie z USA 2 lata temu

kosztowała mnie 900$$$ (a dolar był wówczas po 2 złote :polew: :polew: :polew:)

teraz za nówke trzeba wyłozyc ok 3500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJL rozni sie od AEB glowica, turbina i programem

Masz na mysli ten napis AEB i AJL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie napis, ale to co siedzi w srodku głowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie temu zostanę przy ori suszarce :) No był taki czas bo wujek mi przywiózł dwa aparaty cyfrowe z USA za śmieszne pieniądze,teraz to bym mu kazał szukać K04 :polew: :polew: :polew: no ale jak mówisz ze wyjdzie to 200km na programie to jest git :good: przynajmniej na jakiś czas :kox: bo jak ktoś kiedyś mądrze powiedział "z mocą jest jak z seksem,raz spróbujesz i będziesz pragnął coraz więcej!!" jeszcze raz dzięki z odp :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...