Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi 80 B4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi 80 B4 Avant Moc: 116 KM (85 kW), Pojemność skokowa: 2000 cm3, benzyna+LPG, Kolor Biały.

Wyposażenie

Alufelgi, Centralny zamek, Wspomaganie kierownicy, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, immobiliser.

To audi to moje 2 obecnie, Lata swoje ma ale stan bardzo dobry jak na ten rocznik.

Jedyne co w niej robiłem to wymieniałem klapę tylną, bo gdy wiozłem sprężarkę to wypadła przez szybę tylna w raz z szybą, bo trochę za szybo się jechało. :>

Fotki są stare i słabe ale wygląd nic się nie zmienił.

4skuz0cskxdooqxd3khc.jpg

4ybrj0y1cn0zssirfucg.jpg

54b1sz75vg89wpfonzb.jpg

jc2pr3uu2iz79rv9ze2.jpg

t23u6j1ss78xhm5w23.jpg

nxu17d85nnod61xyjy2f.jpg

lfmgj3qjjwsv7gwt2ma.jpg

lfmgj3qjjwsv7gwt2ma.jpg

Nie długo nowe fotki !! :przebiegly:

Opublikowano

Ładne B4, solidne jak czołgi auta i miały w sobie COŚ.

Opublikowano
  • Autor

No ładne a ja przed kupieniem mówiłem sobie ze nigdy nie kupie białego auta, a jak kupiłem to myślałem już inaczej bo tą biała się jakoś mało brudzi i lepiej się myje od mojej a6.

No ale co ma naj lepiej się nią śmiga kopa to ona ma, lepszego od a6 2.0. :polew:

Opublikowano

Bardzo ładne autko, legendarna trwałość. A biały kolor nie jest taki zły, choć wolałbym czerwony albo niebieski :cool1:

Opublikowano

Piekna . Miałem taka tyle ze zielona z nowsza deska - airbagiem i full elektryka :)

Załuje do dnia dzisiejszego ze sprzedałam ja :(

Opublikowano
  • Autor

No inne kolory są ładniejsze ale jak już mam taka to jest.

Zastanawiam się nad halogenami w zderzaku co wy na to??

mam przykładowe foto.

k7kt2peoc7iij29g46ir.jpeg

I coś jeszcze żeby ładnie wyglądała i nie za duże koszty, tylko nie wiem co.!!!

Opublikowano

Zrób to :) Ja wsadziłem sobie halogeny i soczewki . Pieknie wygladał . Zaraz poszukam fotek .

Opublikowano
  • Autor

Ale z kierunkami wstawiać czy same halogeny??

:mysli:

Opublikowano

vRuur.jpg

Opublikowano
  • Autor

No ładniutka ale mi chodziło o zderzak. :kwasny:

Np.

2ynb0b9plkz9nqe05vdy.jpg

A i to tez jest fajne ale cena tez fajna hehe.

m4f90azid3d5a1rvxoc.jpg

1i1jkbh0ng5r7sb72ah.jpg

Opublikowano

Żeby wstawić halogeny z kierunkami musisz zmienić jeszcze lampy na gładkie bez kierunków żeby to wyglądało.

Opublikowano
  • Autor

No to wiem pomału najpierw zrobię kierunki a potem lampy.

albo zrobić same halogeny bez kierunków ?[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:58_________________________________________________Chwilowo dam sobie spokój najpierw muszę wyklepać błotnik i zmienić lewe całe lusterko ostatnio baba jechał pod prąd i było małe bum, do wymiany jest zderzak przedni błotnik do wyklepania lusterko do wymiany i kratka w zderzaku znikła to i od razu może zrobię te halogeny. :mysli:

Opublikowano

vXN59.jpg

vY130.jpg

[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 10:30_________________________________________________

56K5i.jpg

Opublikowano
  • Autor

No oto mi chodziło. :good:

No ja tez coś mam.

ms4bid79ndlj2jv9bnx3.jpg

ale z tego za uwarzyłem to quattro.2,3,2,6 mają takie przody.

1hlvxtg6cdd93xq61e7.jpeg

tma5ikh6jts15g195et.jpeg

h96hkngrhf194lrchw0.jpeg

lofavk1lr2tpgl6cwkm.jpeg

:naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:23_________________________________________________Nowe foty :tongue4:

no48x8dge0ot22j08se0.jpg

8vi9ajgdhrcrervovdk.jpg

v1p9umpdq9bllrdd8k8.jpg

7ktxc4rgf2ijpzorlu26.jpg

fxocvyo82evgw4njl73c.jpg

amg59g5l6z4eet4umjln.jpg

raspl2pp5e5qf5q3smxl.jpg

cv37s6mqd3u3j945auj.jpg

55tb5kj946aye65dwey.jpg

9g5u4iw4m33b8bzi5gfb.jpg

5b6lma8fh2ywr662wy.jpg

Opublikowano

Masz dobrą baze do dalszych działań :) Halogeny , soczewki , kiera S2 lu S4 :) , klimatronik , koła 17 " - tak jam modziłem :decayed:

A pózniej zona mnie namówiła ze niby auto stare itp itd HE .

Rób rób rób i ciesz sie z posiadania rodzynka .

Opublikowano

miałem przed a4 taką 80. 1,9 td dobre auto i mimo swoich lat dobrze wygląda,

i ludzie chętnie to kupują.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.