Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy pasuje navi od a6 do a4???


Rekomendowane odpowiedzi

nie da rady

Pisze Ci and76sz że można zrobić :cool1: to po co piszesz głupoty że nie można :gwizdanie: nie rozumiem takich ludzi jak Ty sam nic nie zrobiłeś ale się wypowiadasz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady

Pisze Ci and76sz że można zrobić :cool1: to po co piszesz głupoty że nie można :gwizdanie: nie rozumiem takich ludzi jak Ty sam nic nie zrobiłeś ale się wypowiadasz :wallbash:

nie pisze głupot kolego bo tak jest a od a6 nie pasuje

bo wymieniałem koledze jak juz coś

to moze ktos cię w lewo zrobił i sprzedał ci od a4 navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja navi jest od A6 bo sam z niej wyciągałem. :wallbash:

Ja nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania, ale w tym przypadku twierdzę że się da zamontować, a fotki powyżej są tego świętym przykładem.

Widocznie Ci nie pasowało bo nie próbowałeś jej dopasować, bo fakt jest taki jak chcesz tylko przełożyć bez kombinacji to ciężko, ale po paru delikatnych szlifach siedzi na swoim miejscu jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja navi jest od A6 bo sam z niej wyciągałem. :wallbash:

Ja nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania, ale w tym przypadku twierdzę że się da zamontować, a fotki powyżej są tego świętym przykładem.

Widocznie Ci nie pasowało bo nie próbowałeś jej dopasować, bo fakt jest taki jak chcesz tylko przełożyć bez kombinacji to ciężko, ale po paru delikatnych szlifach siedzi na swoim miejscu jak należy.

widzisz kolego jednak bez kombinacji się nie obędzie.

Jakbym wiedział ze pasuje to bym nie podważał twojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co się wypowiadasz, jak napisałem jako pierwszy w odpowiedzi że trzeba pod heblować

przecież nie twierdziłem że bez tego się obędzie.

Czytaj wszystkie posty bo twoja wypowiedź dotyczyła tylko zapytania głównego, a kolega pytał czy się da.

Tak więc odpowiedź jest jedna - da się i koniec.

Temat już do zamknięcia, bo nie będę się kłócił z kimś kto nawet nie wiedział jak podejść do tematu montażu. Było za trudno??

To trzeba było nie zabierać się za coś o czym nie ma się pojęcia, bo jak myślałeś sobie tylko wyjąć stare i włożyć nowe to każdy głupi potrafi.

Moderator zamykaj temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego

to po co się wypowiadasz, jak napisałem jako pierwszy w odpowiedzi że trzeba pod heblować

przecież nie twierdziłem że bez tego się obędzie.

Czytaj wszystkie posty bo twoja wypowiedź dotyczyła tylko zapytania głównego, a kolega pytał czy się da.

Tak więc odpowiedź jest jedna - da się i koniec.

Temat już do zamknięcia, bo nie będę się kłócił z kimś kto nawet nie wiedział jak podejść do tematu montażu. Było za trudno??

To trzeba było nie zabierać się za coś o czym nie ma się pojęcia, bo jak myślałeś sobie tylko wyjąć stare i włożyć nowe to każdy głupi potrafi.

Moderator zamykaj temat

Trudny montaż kolego to jest chyba dla ciebie, i nikt nie jest głupi jak już coś !!!

Skoro Ty podchodzisz tak do wszystkich rzeczy i heblujesz co się da to jesteś stworzony do patentów w samochodach

moje gratulacje :good:

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...