Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czy pasuje navi od a6 do a4???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce zakupić naviplus do A4 2003r.I znalazłem w dobrej cenie tylko od a6 czy będzie pasowało?

Opublikowano

jak pod heblujesz po bokach to się zmieści :>

ja tak mam i nie jest najgorzej

Opublikowano

nie da rady

Opublikowano

jacek0311 da radę oto przykład na moim Audi:

PVIMr.jpg

oraz że działa FIS:

PW9d0.jpg

Opublikowano

nie da rady

Pisze Ci and76sz że można zrobić :cool1: to po co piszesz głupoty że nie można :gwizdanie: nie rozumiem takich ludzi jak Ty sam nic nie zrobiłeś ale się wypowiadasz :wallbash:

Opublikowano

nie da rady

Pisze Ci and76sz że można zrobić :cool1: to po co piszesz głupoty że nie można :gwizdanie: nie rozumiem takich ludzi jak Ty sam nic nie zrobiłeś ale się wypowiadasz :wallbash:

nie pisze głupot kolego bo tak jest a od a6 nie pasuje

bo wymieniałem koledze jak juz coś

to moze ktos cię w lewo zrobił i sprzedał ci od a4 navi

Opublikowano

moja navi jest od A6 bo sam z niej wyciągałem. :wallbash:

Ja nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania, ale w tym przypadku twierdzę że się da zamontować, a fotki powyżej są tego świętym przykładem.

Widocznie Ci nie pasowało bo nie próbowałeś jej dopasować, bo fakt jest taki jak chcesz tylko przełożyć bez kombinacji to ciężko, ale po paru delikatnych szlifach siedzi na swoim miejscu jak należy.

Opublikowano

moja navi jest od A6 bo sam z niej wyciągałem. :wallbash:

Ja nie zabraniam nikomu mieć swojego zdania, ale w tym przypadku twierdzę że się da zamontować, a fotki powyżej są tego świętym przykładem.

Widocznie Ci nie pasowało bo nie próbowałeś jej dopasować, bo fakt jest taki jak chcesz tylko przełożyć bez kombinacji to ciężko, ale po paru delikatnych szlifach siedzi na swoim miejscu jak należy.

widzisz kolego jednak bez kombinacji się nie obędzie.

Jakbym wiedział ze pasuje to bym nie podważał twojego zdania.

Opublikowano

to po co się wypowiadasz, jak napisałem jako pierwszy w odpowiedzi że trzeba pod heblować

przecież nie twierdziłem że bez tego się obędzie.

Czytaj wszystkie posty bo twoja wypowiedź dotyczyła tylko zapytania głównego, a kolega pytał czy się da.

Tak więc odpowiedź jest jedna - da się i koniec.

Temat już do zamknięcia, bo nie będę się kłócił z kimś kto nawet nie wiedział jak podejść do tematu montażu. Było za trudno??

To trzeba było nie zabierać się za coś o czym nie ma się pojęcia, bo jak myślałeś sobie tylko wyjąć stare i włożyć nowe to każdy głupi potrafi.

Moderator zamykaj temat

Opublikowano

kolego

to po co się wypowiadasz, jak napisałem jako pierwszy w odpowiedzi że trzeba pod heblować

przecież nie twierdziłem że bez tego się obędzie.

Czytaj wszystkie posty bo twoja wypowiedź dotyczyła tylko zapytania głównego, a kolega pytał czy się da.

Tak więc odpowiedź jest jedna - da się i koniec.

Temat już do zamknięcia, bo nie będę się kłócił z kimś kto nawet nie wiedział jak podejść do tematu montażu. Było za trudno??

To trzeba było nie zabierać się za coś o czym nie ma się pojęcia, bo jak myślałeś sobie tylko wyjąć stare i włożyć nowe to każdy głupi potrafi.

Moderator zamykaj temat

Trudny montaż kolego to jest chyba dla ciebie, i nikt nie jest głupi jak już coś !!!

Skoro Ty podchodzisz tak do wszystkich rzeczy i heblujesz co się da to jesteś stworzony do patentów w samochodach

moje gratulacje :good:

Temat do zamknięcia

Opublikowano

Trudny był dla Ciebie bo nie dałeś rady.

A ja to zrobiłem :)

END

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.