Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zaparowane szyby


mycha852

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

czy normalne jest, że przy włączonym nadmuchu (prawie na max) część szyby w dolnych narożnikach oraz na podszybiu i tak jest zaparowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

czy normalne jest, że przy włączonym nadmuchu (prawie na max) część szyby w dolnych narożnikach oraz na podszybiu i tak jest zaparowane.

Tak. To jest normalne kiedy rozklei Ci się tapicerka przy podszybiu, przez co zatyka ona obieg powietrza. :hi:

Rozwiązanie w Warsztacie. -- czyli, wyciągnąć, skleić i wsadzić spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13095.0.html;highlight=tapicerki

- tu akurat opis rozklejenia przy słupkach.

Jeśli rozkleiło Ci się wzdłuż szyby, a nie na słupkach lub w ich okolicy (przez co paruje Ci w rogach), to konieczne będzie ściągnięcie całej deski.

I klejenie w domu - trochę roboty jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest jakiś obieg powietrza przy podszybiu oprócz kratki centralnej nadmuchowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak najpierw sprawdzić filtr pyłkowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr nowy[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 16:53_________________________________________________sprawdziłem i rzeczywiście tapicerka jest odklejona i przez to jej krawędź szczelnie przylega do szyby (brak szczeliny). włożyłem palec w tą szczelinę i tam jest pod spodem jakaś gąbka. także nie rozumiem jak tędy może być obieg powietrza? z czym on jest połączony i w jaki sposób dzieki niemu szyby nie parują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temacik. wczoraj caly dzien mialem odpalona klime, dzis rano przednia szyba jest cala zaparowana :disgust:. czy jest to wina parownika i czy vag wyswietla jakies info o tym? bo generalnie w niedziele vag nie wyswietlil mi zadnego bledu :mysli:. czy moze jest jakis powod takowego nocnego parowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam wlasnie bo zamowilem kabel bede mogl go sprawdzic dopiero w przyszlym tygodniu[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:56_________________________________________________chyba ze na wyswietlaczu klimatronika cos wyswietli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam wlasnie bo zamowilem kabel bede mogl go sprawdzic dopiero w przyszlym tygodniu[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:56_________________________________________________chyba ze na wyswietlaczu klimatronika cos wyswietli :mysli:

no zobacz na klimatronicu, nie wiem czy jeszcze na innych kanalach ale na c 01 napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w 1C może akurat coś pokaże, sprawdzaj na włączonej sprężarce klimy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerkne jutro bo dzis juz nie dam rady.zastanawiam sie czy jak ona tyle czasu nie byla odpalona nie wypchnela tej wilgoci z ukladu? cos moze sie tam nazbieralo. jechalem dzis na wlaczonej do poznania wiec jutro z ranca zerkne czy cos znow wylazlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temacik. wczoraj caly dzien mialem odpalona klime, dzis rano przednia szyba jest cala zaparowana :disgust:. czy jest to wina parownika i czy vag wyswietla jakies info o tym? bo generalnie w niedziele vag nie wyswietlil mi zadnego bledu :mysli:. czy moze jest jakis powod takowego nocnego parowania

sprawdź drożność odpływu z obudowy nagrzewnicy, dostęp praktycznie z kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie objaw zaniknol, byl tylko raz. klimatronik nic pokazuje. narazie wszystko ok. sam nie wiem czemu tak sie stalo :mysli:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 07:43_________________________________________________vag niie pokazal tez zadnego bledu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...