Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna jest dosyć zadbana

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

cerB to dlatego 2 kratkę mam na śrubkę zakręconą :naughty:

cocoo24 Dziękuje :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:28_________________________________________________I nadeszła wiosna :naughty:

I czas na mycie i polerkę a oto efekt :kox:

396451797366c114med.jpg

bb5517d801576b9cmed.jpg

5de7b37a24d11991med.jpg

4b7c778f5c3cecb2med.jpg

Opublikowano

jak psu jaj... :kox:

Opublikowano

ooo polerka - muszę powiedziec starszemu, że jutro nie jedzie autem do pracy :kox: będę miał zajęcie

ładnie wyszło - polerowałeś ręcznie czy maszynowo?

i jak już tak ładnie autko się świeci to weź pastę do butów i wypastuj oponki, efekt będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

A powiem Ci że napracowałem się ręcznie 4 godzinki żeby było pięknie :embarrassed:

hmm

i jak już tak ładnie autko się świeci to weź pastę do butów i wypastuj oponki, efekt będzie good
:mysli:

niezły pomysł :)

Opublikowano

Jaka pasta polerowałeś? Fajny kolorek :> mam taki sam tylko inny motorek

pozdrawiam :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A taka niemiecką :kox: Chyba 40zł dałem :tongue4: W razie czego mogę zdjęcie posłać..

Opublikowano

zwykła TEMPO robi robotę :good:

Opublikowano

A taka niemiecką :kox: Chyba 40zł dałem :tongue4: W razie czego mogę zdjęcie posłać..

Możesz podesłać :) ewentualnie jeszcze tempo wchodzi w gre + reczna polerka bo tania maszyna polerska raczej odpada :tongue4: Polerowałes samą pastą czy potem jakis wosk nakładałes? W sumie granatowy kolorek po polerce super wygląda, ja po zimie chciałem odświeżyć lakier i myślałem nad pasta tempo ale słysząłem że ręcznie nie da sie wypolerować tak na lux a chciałem usunąć drobne ryski od myjni automatycznej bo poprzedni właściciel zaniedbał strasznie lakier :confused4:

Opublikowano

jak umiesz polerowac to i niewielkie ryski znikają, a jak nigdy nie robiłeś maszynowo sam to nie rób, już widziałem poprzypalane lakiery od takich zabaw :wink4:

Opublikowano

jak umiesz polerowac to i niewielkie ryski znikają, a jak nigdy nie robiłeś maszynowo sam to nie rób, już widziałem poprzypalane lakiery od takich zabaw :wink4:

Spolerowany :kox: Pastą Tempo - tylko z takiej czarnej tubki czeska chyba.

Kolego zakładaj lampy poliftowe z tyłu te diody, jakies fele i bedzie kozak;)

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No Perezip Wymieniłeś moje przyszłe plany no ale funduszy brak tak wiec wiesz: Powoli do przodu :P

A co do tego efektu to sama pasta. Nałożyłem ją aby zrobiła się tak jakby taka warstwa matowa, po czym wytarłem energicznie i małe ryski lekko znikły :) Oczywiście to nie to samo co maszyną ale zawsze coś :)

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

chrom był ale kup sobie cały :hi:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No i minęło trochę czasu lecz modów mało. Za to technicznie auto zostało usprawnione

- Wymiana całego zawieszenia przód (wahacze stabilizatory i drążki)

- Wymiana pompy na zamiennik :no:

- Wymiana pompy na bosch

- Wymiana filtra paliwa

- Wymiana całego wydechu

- Wymiana uszczelki nad klawiaturą

- Wymiana czujnika temperatury cieczy

- Wymiana kabli, kopułki

- Wymiana żarówek w liczniku

wiele rzeczy nie pamiętam :kox:

Na ten czas chodzi idealnie na brynce jak i na gazie, następnym modem będzie sprzęgło kompletne :kox: i jak fundusze pozwolą lampy przód.

Nowy grill, radyjko i mały mod :decayed:

Kontrolka świateł mijania w liczniku

325ed00db2783da5med.jpg

eaacb9d6f999421dmed.jpg

a655e2be18af4cd0med.jpg

aeab4fe91ce3d539med.jpg

Opublikowano

zmieniaj lampki bo do tego grila te nie pasuja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A no wiadomo, ale nie można mieć wszystkiego ;) a ten się trafił nawet tanio :)

Opublikowano

ładny jest :wink4: zmieniaj lampki nie gadaj glupot :good:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Już niebawem szykowanie do zmian lampek przednich na (oczywiste) po liftingu :)

W najbliższym czasie także gwint z racji tego, że stoii duuużo za wysoko :) Ale wszystko w swoim czasie :)

Ostatnia sesja

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany 07-05-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 20:35 ----------

Krzesały sie iskry ! w dłoń poszedł młotek ! i tak oto mamy lampiony :banan:

533429_226268944141846_100002762255483_321036_43.jpg

DSC_0070.jpg

Opublikowano

Od razu kilka lat mniej:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje :) jeszcze wiele przede mną :) Ale to bardzo motywuje :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.