Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z centralnym


dariooooo_oo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem a mianowicie, że czasem dzieje się tak, że jak wcisnę otwieranie drzwi migaja mi tylko światła z lewej strony prawa natomiast nie :confused4:i nie wiem czemu tak się dzieje :(

Raz miałem tak, że zaskoczyło mi i zaświeciły się wszystkie4(tak jak przy awaryjnych)ale tak to cały czas przy otwieraniu i zamykaniu audiolki miga tylko lewa strona:(co zrobić??

pozdrawiam i dzięki za info[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 13:49_________________________________________________koledzy pomoże ktoś bo naprawdę nie wiem co robić ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest dokładana centralka bezprzewodowego sterowania centralnym to jest to kwestia nie łączenia jednego kabelka wpiętego w wiązkę od kierunków zależnie z której strony nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy awaryjnych jest oki...nie świeci prawa strona:(tak jak pisałem wcześniej chyba ze 2 razy mi załapało i zaświeciła prawa strona a tak to lipa:(chudineze jak to naprawić??[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 11:41_________________________________________________podpowie ktoś jak to naprawić, ponieważ w sobote chciałbym się za ta wziąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć pokrywę pod kolumną kierownicy tam jak się nie mylę powinny być powpinane kabelki od tego centralnego na szybkozłączki lub coś podobnego. Trzeba je dobrze zacisnąć i powinno być po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrywa pod kolumna kierownicy oki:)zapamiętam dzięki wielkie jak uda mi się to zrobić napisze pozdro :notworthy:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 17:18_________________________________________________kurcze dopiero teraz miałem czas napisać :confused4: bawiłem sie pod ta kierownicą ale nic nie znalazłem nie wiem czy szukałem w dobrym miejscu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tej centralki i od niej znajdź 2 jednakowe kabelki powpinane koło jakiejś kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka nr 8 tam masz dwa przewody odpowiedzialne za kierunki posprawdzaj je dokładnie(przewód czarny z białym paskiem i czarny z zielonym paskiem) od centralnego zamka przeważnie są podłączone dwa takie same kolory przewodów albo żółty albo brązowy i koniecznie z bezpiecznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziś się pobawię z tymi kabelkami i postaram się to naprawić, wczoraj znowu raz zaświeciła mi prawa strna :rolleyes: o8yw4t3l gdzie w łowiczu??[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:03_________________________________________________masakra normalnie :wallbash: patrzyłem wczoraj te kostki zdjąłem pokrywę od bezpieczników i nad nimi są te kostki z kablami ale jest ich chyba ze 100...centralnie nad bezpiecznikami jest biała kostka z kablami i a reszta jest praktycznie niedostępna nie ma jak sie do nich dostać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz rozumiem, że masz pilota do zamykania zamka centralnego i jeśli to jest 1996 rok to pilot nie jest fabryczny tylko dokładany. i jeśli nie mruga jedne ze stron kierunkowskazów, to albo uszkodzony jest przekaźnik wewnątrz tego dołożonego modułu, albo kabel, diody, podłączenia po drodze.

Działanie: na słuch (stukanie przekaźnika po naciśnięciu na pilota) zlokalizować moduł pod deską, kontrolka do ręki i sprawdzać gdzie ginie wyjście na kierunek - czy już z modułu nie wychodzi, czy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...