Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Pomoc w zestrojeniu 160km AJM-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę forumowiczów o wypowiedzi. Mam zawirusowanego AJM do 160km padła turbina. Czytając mnóstwo postów zdecydowałem sie na turbinę od AWX. Co wiąże się z zakupem przejściówki. Czy powinienem jeszcze wymienić Intercooler na większy. Proszę o pomoc w dobrym zestrojeniu interesują mnie moce tylko w granicach 160km. Z góry dziękuje za pomoc bo chciałbym sie dalej cieszyć z bezawaryjnej jazdy swoją A4.

Opublikowano

wszytsko zostalo juz napisane ,wystarczy sie lekko wysilic

Opublikowano
  • Autor

już dużo razy czytałem i opinie są podzielone niektórzy wymieniają niektórzy nie. nie którzy nawet jeszcze kolektor ssący wymieniają. I oczywiście każdy jest zadowolony.

Opublikowano

Jedz do najbliższego tunera w swojej okolicy i on ci wszystko doradzi. Pod turbo od AWX musisz zrobic korekte softu bo turbo może niedoładowywac dołem i przeładowywac góra i w ten sposób pozbedziesz sie szybko turbo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Proszę forumowiczów o wypowiedzi. Mam zawirusowanego AJM do 160km padła turbina. Czytając mnóstwo postów zdecydowałem sie na turbinę od AWX. Co wiąże się z zakupem przejściówki. Czy powinienem jeszcze wymienić Intercooler na większy. Proszę o pomoc w dobrym zestrojeniu interesują mnie moce tylko w granicach 160km. Z góry dziękuje za pomoc bo chciałbym sie dalej cieszyć z bezawaryjnej jazdy swoją A4.

160 KM miałes na seryjnej suszarce..no to nic dziwnego, że sie poszła..kochać. kto to stroił?

pakuj turbo awx pozbądz się kata, egra zaslep. jak masz za duzo floty to mozesz sie pakować w FIMC ugrasz z nim niewielie na seryjnych pompkach ale za to latem w upał nie bedziesz tracil mocy przez za wysokie egt

Opublikowano
pakuj turbo awx pozbądz się kata, egra zaslep. jak masz za duzo floty to mozesz sie pakować w FIMC ugrasz z nim niewielie na seryjnych pompkach ale za to latem w upał nie bedziesz tracil mocy przez za wysokie egt

dobrze gada, ja bym tylko nie zaślepiał egr bo nie widzę potrzeby

Opublikowano
pakuj turbo awx pozbądz się kata, egra zaslep. jak masz za duzo floty to mozesz sie pakować w FIMC ugrasz z nim niewielie na seryjnych pompkach ale za to latem w upał nie bedziesz tracil mocy przez za wysokie egt

dobrze gada, ja bym tylko nie zaślepiał egr bo nie widzę potrzeby

bo ja lubie jak mi fura oddycha swieżym powietrzem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.