Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy :) ostatnio kolega Maciej chciał sie z Nami podzielić swoim szczęściem w postaci jednoślada:) a wiec i ja chciałbym sie podzielić z Wami moim Czarnym szczęściem w którym się zakochałem :) od nie dawna jest moja i dzieki kolegom z A4 klubu udało nam sie wiele rzeczy zauważyć gdy szukałem swojego egzemplarza za co bardzo im dziękuję Galec Maciek jeszcze raz dzięki :D

QNXa9.jpg

QNZFi.jpg

QO68J.jpg

QOdD9.jpg

QOg7i.jpg

QOl6A.jpg

QOq5S.jpg

QOsB0.jpg

QOv59.jpg

QOxAi.jpg

QOA4r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlaśnie taką mam nadzieje :) oby jak najdłuzej bezawaryjnie:D i oby 300 koników :evil: woziło moje dupsko :) jak najdłuzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE no Marcin kozak fura mhmm :slina: ::D mamy takie same pierścionki hihi fajnooo :):naughty: pozazdrościć :)))))) :good: :good: Szerokości ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam komfort co ty już stary dziadek jesteś że musisz kanapą jeździć :tongue4: ja rozumiem jak by to było S8 ale A8 to raczej auto dla podstarzałego tetryka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dla mnie :) nie bede sobie nic przedłużał tak jak ty to chcesz robić za pomocą 40 dodatkowych kucy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nas ten wiek nie czeka bo lepiej żyć krótko ale ostro niż długo ale nudno :tongue4: a do Ciebie idealnie pasuje powiedzenie "to tacy starzy jeszcze żyją" :polew:

Wiesz to Ty sobie musiałeś aż 300 kucykami pony przedłużać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie to nie rusza:) przynajmniej laptop mi sie nie otwiera w drugą strone :) a drugi laluś bedzie chyba dziadka potrzebował :) żeby klocki klocki sciągnąć :) bo od tygodnia z nimi walczy :) i zobaczymy kto bedzie skomlał jak pies kiedy kanału bedzie potrzebować :) Auto jest mojej kobitki nie moje wiec sobie nic nie przedłużam ty od dłuższego czasu Galcu paskudny wstawiasz turbo które poruszy tą kupe złomu z miejsca:). a Maćko to już nie powiem ile w tego wraka naładował kasy:) Panowie przestańcie zachowywać sie jak dzieci bo to ostatni mój poscik do was:) reszte czytajcie w moim podpisie :) on wyjaśnia wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha widzę ze coś przegapiłem, Marcin poczekamy zobaczymy, kto kogo będzie ciągał w zimę. Chłopaki nie drażnić się tylko szykować się na niedziele bo jak ktoś tu wyjedzie A8 to nie wiem czy go dogonimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...