Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Następnym razem to będziemy latać a nie jeździć po tym torze :decayed: a Ty Maciej8891 tak się nie ciesz bo byłeś raptem 0,702 sekundy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie dziewczyny :0 dajcie sobie buzi i spać :) to byl udany dzionek poza tym mandatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne mi darmowe ooooooooooo właśnie muszę zrobić przelew :/

Dobra Panowie zbieram sie powoli bo jeszcze Radka che odwiedzić no i kieruję sie na Ninedralndy! :) pozdro guys i informujcie mnie o wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co mandat dostaliscie ;O ? kurde bylem tez w tym muzeum ale jakos szału tam nie ma.. myslalem ze lepiej bedzie to wszystko pokazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiidy ja też sie rozczarowałem :/ myslałem że bdzie lepiej :/ mandat zbiorowy dla audi za parkowanie w niedozwolonym miejscu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie :) jakiś park czy co :) wjechaliśmy i testowaliśmy quattro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszne chłoapki...naprawdę boki zrywac :) Galec Ty sie tak nie jaraj bo i tak nic z tego nie będzie! :D Dzięki za spota i udany wyjazd (no może poza tym mandatem:) ) szykujcie się już na następny wyjazd i na bęcki (tj. rewanż) na gokartach :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahaah no i z uśmiechem stąd wyjedzam na paszczy :) 800km do zrobieni:/ jeszcze Radka odwiedzę po drodzę, chyba mi się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danke:) no powoli sie pakuję oganę temat z jedzeniem i powoli bede ruszać mam nadzieję że uda sie koło 13tej wyjechać bo jeszcze zakupy mnie czekają i pewnie odwiedziny w Lidlu[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 11:55_________________________________________________Dobra Pany :) do mnie już idzie kabelek OBD1/OBD2 :) VAG'ina już ściągnięta wiec jak coś to dołączam do grona diagnostów-onanistów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie u nas w Szczecinie mozna kupic płyn chłodniczy G12 ten rozowy potrzebuje go dzis popoludniu kupic ale nie chce jezdzic w ciemno. W ASO bedzie ?

Swoja droga co ile dolewacie plynu chlodniczego i ile bo sie zastanawiam czy moge miec jakis wyciek ? pozdrowka

OK juz sie dowiedzialem, w ASO powinno byc. Natomiast z tego co wiem to tam sprzedają g12++ czy moge to wymieszać z g12. Bo g12+ to wiem ze mozna a g12++ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w Feu Vercie koło Castoramy. Dolewam około 0,5l na 10000km, mam minimalny wyciek ale jakoś nie mogę się zmobilizować, żeby się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ubyło tak z pól centymetra gdzies na 2 tysiące kilosów. Ale płyn świeżo po wymianie. Nie wiem czy sie martwic czy nie.

Wlasnie kupilem G12++ zaraz rozrobie z woda i doleje troszke i bede obserwowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się po prostu odpowietrzył do końca, poza tym płyn zmienia swoją objętość w zależności od temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...