Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem co do tematow z zdjeciami, lepiej bybo by gdyby byl jeden temat z zdjeciami z/kazdego spotu i wrzucalo by sie tam tylko foty, bez zadnego gadania,komentowania zdjec itp.. bo po roku cotygodniowych spotow bedzie tyle tematow z zdjeciami ze zawali to caly dzial zachodniopomorski.. a tak wszystkie foty w jednym miejscu. .

Co do gokartow to ja niewiem czy uda mi sie ale napewno bede w muzeum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że łatwiej jest jak każdy spot ma osobny post, bo łatwo wtedy znaleźć konkretne zdjęcia. Tylko by trzeba było do admina napisać żeby nam założył oddzielną podstronę w której będziemy wrzucali tylko posty ze zdjęciami.

Co do gokartów to ja jeszcze nie wiem co i jak ale wrzucam rozkład całej nocy muzeów trochę tego się dzieje

c2f1ccd774a610dbmed.jpg

Ciekawa jeszcze może być ta plenerowa rekonstrukcja przy Instytucie Pamięci Narodowej w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie tak wydaje, że bedzie dobrze jak Galec pisze ostatnio chcialem koleżce pokazać foty z kuligu i zanim je znalazłem to rok minął a tak każdy spot ma swoj wątek, być może i dużo bedzie wątków odnośnie zdjęć ale kurde właśnie o to chodzi :) wiadomo że coś się dzieje no i itak bedą one na samym dole bo komentowane będą rzadziej niż np "pogaduchy" które zawsze są na czele listy. Co do komentowania fot to też mi sie wydaje ze czasami zdjęcia są takie czy to autek czy felg, czy wnetrz aut albo i nawet głupich nazych min które aż proszą się o comment :) poza tym nawet miło poczytać że foty się podobają bo zawsze dużo czasu nad nimi spędzam ale to wasze zdanie jak coś bede sie stosował do waszych propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako świerzak na 4um i uzytkownik a4 tez chciał bym sie zjawic ,ale niestety nie tym razem- ważniejszy silnik klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 19:30 na krema i lecimy do muzeum i byc moze kokardy.

Wczoraj mieliśmy kolejnego spontana:) Ale u mnie w domu koledzy z A4 wpadli do mnie :)Galec i Maciej lecz skończyło sie to niezbyt dobrze:( nasz kolega Radek mial w drodze powrotnej wypadek z żoną jakbyś Galec mógł to wpadnij my bedziemy w zdunowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aruzzz wracali ode mnie ponoć sarna wyskoczyla Radek ma polamaną miednice, 4 żebra i obite pluca poza tym rekonstrukcja obojczyka, Renia zlamane 3 żebra.

Co do spotów, kuuurde panowie ostatnio frekwencja jest super no jaka częstotliwość heheheh w sumie w piatek sie widzielismy i spot byl liczny a dzień po tym czyli dziś znowu sie widzieliśmy no i nie wspomnę o wczorajszej imprezce wspolnej która sie udała moim zdaniem jak najbardziej szkoda ze Aruzzzza i Cor72z nie było.

Acha co do muzeum :) kto powiedział że jest za free? Wszystkie Audice musiały zapłacić :) MANDAT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrywa zgrywa:) najlepiej to widać po Majkelu i Galcu :) miłość kwitnie :) coś z tego może być :) coś czuję że do poduchy sobie smska strzelą z buziakiem hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Big Lofe :polew: i ja nie wiem jak to się stało że nie pozwoliliście mu jechać ze mną ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardziej już to wygląda jak Dynastia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheeh ja mu mówiłem żeby jechał to sie bał Ty jestes odwany i wiemy ze w tym związku Ty bedziesz robić za faceta :) a Majkel jest nie śmiały :) ale spoko pusciłem mu w powrocie do domu romantico kawałek Rozi Rozmus - mówili na nią słońce :) i był szczęśliwy :)

GOKARDY były zajebiaszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...