Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ludziska ;) Mam pytanie znacie może kogoś kto pracuje w ASO albo jest w stanie dotrzeć i dowiedzieć się całą historyjkę na temat mojego autka oczywiście do czasu którego ono było serwisowane. Oczywiście nie za darmo, podobno gdzieś na forum był koleś który cała historie ogarniał za 50 zł. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swego czasu zadzwonilem do kołacza na madalinskiego i typ z serwisu podał mi całą historie. ale to bylo 3 lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w 16 na przod a tyl jak niemusisz to nic niewsadzaj

Pewnie bym to zrobił, tylko słyszałem, że seryjnie mam 13, więc z 16 trzeba byłoby rzeźbić.

Tak czy inaczej, mam zamiar zainwestować w nieco lepsze głośniki. Tuba gra, ale jest do wzięcia w każdej chwili - wtedy od razu kupię głośniki w drzwi :)

Nikt nie chce radia, zmieniarki, suba fabrycznego, wzmacniacza antenowego, anteny? Ceny są do ostrej negocjacji. Dodatkowo do wzięcia antena CB Lemm 166 cm, mam zamiar wymienić na krótszą tej samej firmy.

EDIT: Antena Lemm 166 z kablem i uchwytem kosztuje od 80 zł na allegro, za moją byłoby miło dostać 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat? To ile kosztują takie głośniki? Planuję kupić Pioneery w granicach 120 - 140 zł.

Antena z uchwytem montażowym (dziura w dachu, uchwyt na relling, na klapę etc). Magnes to zło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem ;d mam na magnes na naklejce ale przymierzam sie do zamontowania jakiegos innego mocowania i prawdopodobnie bedzie do klapy bo sedan..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiidy, w takim razie bierz moją antenkę :) Będziesz miał komplet, tzn. kabel z zarobioną wtyczką do radia, dzwonek, motylek, antenę. Ja na tej antenie osiągam do 20 km zasięgu, oczywiście poza miastem - tylko po co mi 20 km zasięgu, skoro nie mam jak wjechać na parking do carrefoura... ;) dlatego chcę kupić Lemma 82 cm.

Cysiu, przyznam szczerze - Magnata czy Pioneera słyszałem w akcji, Carpowerów nigdy, nawet nie słyszałem o takiej marce. Raczej zostanę przy sprawdzonych produktach, szczególnie, że Pioneera można mieć trochę taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwazasz ja slyszalem te wszystkie marki przy czym 13 za 100 magnata u rodzicow fajnie graly moze rok pozniej sie skonczyly pioniery 16 jakies 250 za pare mam teraz u siebie w pulce ale tylko dlatego ze mialem je za darmo bede zmienial na wlasnie car powera a te ceny nie sa cenami ostatecznymi to jest zwykly detal ja mam rabaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...