Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

spiidy co z twoimi kapciochami nie tak ??? Maciej8891 wiem wiem, spokojnie ja tu nie jestem najważniejszy i oczywiście do reszty sie dostosuje :) niech każdy sie wypowie co o tym myśli :) i jazda hehehehe kozak będę z kapciami i obitą audinką:/ muszę sie do Ciebie uśmiechnąć z zarobieniem tych placków rdzy! :) A gdzie się podziewa Pan Galec??? nasz notebookowiec :) z końcówką mocy OBD :) do audi ???:)

właśnie widziany Cysiu w Nowogardzie koło elewatora :) apropo, masz prawą tylną-od pasażera, żarówkę do wymiany z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedna felga delikatnie krzywa jest albo to wina opony :(

co do vaga.. tez mam kabelek ale mam problem z zainstalowaniem programu na viscie ;/ no co za system :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czwartek zakladam aluski i w piatek auto przechodzi profesjonalna polerke lakieru :evil: tak wiec na sobote bedzie auto przygotowane ladne i pachnace :) jeszcze moze do soboty zdarze zrobic drugiego suba w bagazniku to bedzie z czego posluchac :gwizdanie:

<b>Pedroso</b> a Ty piszesz sie na spocik w przyszla sobote nad jeziorkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to superowo , wiec zostaje godzinka do ustalenia ja bym proponował gdzieś na 11:00 albo 12:00 ale jak zawsze sie dostosuję do reszty mimo że czym szybciej tym dłużej posiedze bo bede musiał szybciuej spadać i sie pakować:/ na niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie wiem czy zdążę ponieważ dopiero zdarłem ori warstwę czarnego lakieru , a do felg muszę jeszcze opony zakupić 17 " i ogólnie grill ori założyć ale pogoda niestety taka że nic mi się nie chce .

Maciej8891 gdzie , u kogo , jakie koszta tej polerki ponieważ również szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedroso przestań sie lenić tylko zabieraj sie za robotę :) wyszykować mi brykę, 2 nocki zarwiesz to nic Ci sie nie stanie :D ma być gotowe na sobotę i już !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam mniam, ja już nie szukam ale niezłe, niezłe:D jak Galec buchnie Maciejowi Jego rimsy to dla Niego jak znalazł felunek choć czai sie na 18tki:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...