Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm rozsądnie na razie wyrezać przód plus suba i wzmacniacz a potem dołożyć tył i drugi wzmacniacz do tego :> i ten plan mi się podoba tylko teraz potrzeba będzie więcej kaski bo dojdzie trochę więcej gratów do założenia trzeba się będzie szybko z fiskusem rozliczyć żeby zwrot kasiorki dostać :wink4:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co powiecie o tym :slina:

e70adcd6090631cfmed.jpg

6a5beff7ba69aa86med.jpg :pali:

Opublikowano
  • Autor

nochal dobrze mówi :D sam go na 16 namawiałem :D montowałem 10, 13 i 16 pod seryjne radia w trzech autach znajomych i juz bez wygłuszenia i bez wzmacniacza jest różnica na głośnikach z podobnej polki więc nawet nie zastanawiaj się nad rozmiarem głośnika tylko szukaj 16" :)

a zacznijmy od tego jaki masz budzet i może załóż jakiś osobny temat o tym bo jeszcze do niczego nie doszliście a juz 3 strony zapisane wiec widze ze temat będzie długi hehe :D

ja właśnie musze znaleźć jakieś miejsce cieplutkie zeby wygłuszyć drzwi bo wszystko leży i sie kurzy :(

Opublikowano

z tym tematem to ja bym osobnego nie zakładał pogaduchy to pogaduchy już się sporo wątków przewinęło przez ten post także mi to tam nie przeszkadza. A z budżetem to każdy wie jak jest zawsze jest jakaś dziura i nie ma się tyle kaski ile by się chciało mieć. Ogólnie z tymi 16 już pomyślałem i chyba się jednak na nie szarpnę jak tak wszyscy zachwalają

Opublikowano

a no pewnie jak sie bawic to sie bawic :) montuj montuj 16 :) i <b>Galec</b> wygrywasz toster manuela za dzisiejsza akcje :polew:

Opublikowano

Dzięki stary ale nie trzeba było aż tak się fatygować?? a swoją drogą to coś strasznie często widzę że jakieś nocne spacery z panną po osiedlu sobie urządzasz :naughty:

Opublikowano

:embarrassed:zawstydziles mnie teraz jak turbodymomen :P hehe a co tam zawsze to jakis sposob na zabicie czasu :) ale toster Ci sie nalezy :D

Opublikowano

galec jak sie zdecydujesz to zapraszam :D cos sie dobierze chyba ze ktos cos lepszego ci doradzi ale zeby bylolepsze to juz cena napewno urosnie bo te carpowery trzymaja poziom w stosunku do ceny

Opublikowano

Srednica fabrycznych syków to 43mm;]

Opublikowano

czyli galec te wysokotonowki ktore sa w zestawie z tymi niebieskimi wooferami beda pasily idealnie

Opublikowano

a te tańsze by pasiły bo jednak wydać prawie 700 stów na głośniki na przód to trochę grubo jak dla mnie bo mam jeszcze inne wydatki niestety

Opublikowano

niby potrzebuje otwor 55 ale jak sie niezmiesci to mozna go podkleic i bedzie gicior moze w weekend bede boczek sciagal to zobacze jak to tam wyglada

Opublikowano

Wygląda to mniej więcej tak:

34fff952e22009bdmed.jpg

Opublikowano

no wiec trzeba by go wklecic klej na cieplo w 4 punktach i gitara

Opublikowano

czesc chlopaki mam pytanie jakie macie zalane oleje w swoich audiczkach??konkretnie chodzi mi o 1,9tdi AFN

Opublikowano

6100 synergi motula 10w40

Opublikowano

Marek lej motula :good:

Opublikowano

napisz do marcina jego nick to dzik i on Ci napewno doradzi co tam zalac a i ceny tez ma bardzo konkurencyjne i pewna oliwa napewno nie jakas zalegajaca na magaznie od paru lat

Opublikowano

Ja mam AHU i olej Mobil 1 Rally Formula 5W-50. Pozdro!

Opublikowano

Widzę ze tu ogólnie mało ludzików z Koszalina a nawet okolic :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.