Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ja poszukuje lakiernika w szczecinie,bylem u jednego i za pomalowanie 4 felg 19 chcial 1000zl wydaje mi sie ze to troche duzo

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a na jaki kolor chcesz malować ? tez bede szukal lakiernika ..

Opublikowano

mam chromowane 19 - tak kupilem audi z nimi.no ale ja nie chce chromu,myslalem nad pomalowaniem na czarno ale czarne felgi gina na czarnym aucie,dlatego chce pomalowac na srebrny

Opublikowano

no filmik zajefajny ja jak się dwa lata temu dowiadywałem to wyprawa do czarnobyla po za masą papierków nie jest jakimś strasznym kosztem z tego co pamiętam to jak liczyliśmy z koleszką wypad na weekend plus kilka dni spędzonych w Kijowie wychodziło coś około 800 zika ze wszystkim i sam z chęcią też bym się tam osobiście przejechał i to samemu "pozwiedzał"

a co do lakiernika to ja polecam auto styl w świętym za stargardem malowałem u nich lotkę i jakieś tam duperele kosmetyczne i nie było tak drogo a roboto elegancka i jestem zadowolony tu masz linka:

http://www.auto-styl.com.pl/o_nas.php

Opublikowano

chłopaki jeżeli chodzi o malowanie felg to tylko proszkowo :good: żaden inny lakier nie da takiej odporności na uszkodzenia a jak wiadomo felgi są mocno narażone :confused4:

Opublikowano

chłopaki jeżeli chodzi o malowanie felg to tylko proszkowo :good: żaden inny lakier nie da takiej odporności na uszkodzenia a jak wiadomo felgi są mocno narażone :confused4:

to wiem :gwizdanie: ale nie wiem czy malowanie proszkowo jest drozsze od normalnego :mysli: jutro zadzwonie do tego auto-styl ciekawe ile zawolaja.

Opublikowano

panowie ja wam powiem tak na wakacje mozna by bylo zrobic zamiast jakiegos spotu to zorganizowac wlasnie jakis wyjazd za granice na kilka dni ja bym chcial zobaczyc w tym roku alpy w szwajcari jak liczylem to gdyby jechaly 4 osoby w aucie to koszt wycieczki wyniosl by ok 2000zl (co prawda koszt jest duzy ale wrazenia nie zapomniane) ale rownie dobrze mozna pojechac w jakies inne miejsce co wy na taki pomysl ? oczywiscie krytyka takiego pomyslu tez wchodzi w gre :)

Opublikowano

Pomysł jak najbardziej zajebiaszczy i ja jestem za :good: tylko pytanie jak nam to wyjdzie bo z tym może być różnie może na początku postarajmy się zorganizować jakiś wypad klubowy np na weekend majowy gdzieś nad może albo jakiś spływ kajakowy i jak by to wypaliło to by można było organizować dalsze wyprawy

Opublikowano

a mozna mozna tylko ciekawe jaka bedzie pogoda w maju jezeli taka tak w zeszlym roku to wypadzik nad morze byl by jak najbardziej sluszna decyzja :) to fatk tak wiec mozna juz powoli cos organizowac :)

Opublikowano

co do wypadów to słyszałem od kolegi że chorwacja jest dosyć tania i bardzo ładna np z jednej str moze a z drugiej jakieś góry itp

Opublikowano

moze zamiast morza jakies jezioro?;p Mniej ludzi i cieplejsza woda pewnie;]

Opublikowano

też jestem za jeziorkiem :D może miedwie np?? albo ińsko

Opublikowano

Jezioro też nie głupia opcja ja bym był osobiście za Ińskiem bo Miedwie jakoś tak mnie nie przekonuje

Opublikowano

na miedwie to fajnie z dziećmi jechać albo jak kos piwko wypije to jest mniejsze prawdopodobieństwo że stanie się jakieś nieszczęście ale ińsko jak najbardziej :D

Opublikowano

zero miedwia tam woda smierdzi :P i plywaja sobie luzem kupy :P jestem ewidentnie za inskiem :P

Opublikowano

to jeziorko juz chyba mamy obcykane

[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:22_________________________________________________galec masaz jakąś obstrukcje jak ustawiać inspekcje??

Opublikowano

Cysiu ale chcesz ją wykasować rozumiem??

Opublikowano

też i to jak ustawić co ile ma mi przypominać i zmianach oleju np to sie pamięta ale przezorny zawsze ubezpieczony :cool1:

Opublikowano

nie ma ktoś z was przypadkiem gryfu i obciążeń do ćwiczeń ?

Opublikowano

chłopaki ma ktoś moze wejście w serwisie żeby sprawdzić auto poi vinie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.