Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o kurde i kto tu sie zjawil :D witamy witamy :)

Panowie wesołych i spokojnych tych świąt oraz smacznego jajka :)

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja także życzę Wszystkiego dobrego :) siemka Maciej8891. Trochę Was zaniedbałem, sorki ale nie znaczy że o ekipie nie myślałem. Heheheh kiedy coś planujecie teraz? zwerbowałem dodatkowego A4klubowicza:) pozdro chłopaki!

Opublikowano

moze za tydzien cos sie zrobi (jak bede juz mial kupione letnie kapcie to sie zjawie)

ja bym proponowal zrobic jakis spocik teraz jak bedzie pogoda to moze nad jeziorkiem ? co wy na to panowie ? wzielo by sie grila itd i by sie spedzilo bardzo milo czas

Opublikowano
  • Autor

a jakie jeziorko proponujesz

Opublikowano

Również składam wszystkim świąteczne życzenia, mokrego zająca, smacznego jajka i wszystkiego naj :)

siemanko martinez1980 dobrze Cię znowu słyszeć myślę że na następnym spociku się spotkamy, ja też bym był za tym żeby się gdzieś nad jakimś jeziorkiem z grilem spotkać :naughty:

Opublikowano

No to chłopaki i może jakieś dziwczyny w =końcu by dołączyły wiec wesołego zająca, mokrego jajka noi smacznego dyngusa i rowniez jestem za jeziorkiem witamy spowrotem marcinie:D

Opublikowano

hmmm jakie tu mozna zaproponowac w sumie tak z jezior ktore znajduja sie w poblizu i ktore znam to:

-miedwie

-glebokie

-insko

-cieszyno

-grabowo

tak wiec niech wiekszosc zadecyduje ale fakt taki spocik w wiekszej ekipie nad jeziorkiem z grilem to by nie byl glupi pomysl :)

i tak jak <b>Cysiu</b> mowi wezmie sie dziewczyny i spedzi sie bardzo milo czas :) a wiec slucham waszych propozycji :)

Opublikowano

spiidy a to jeziorko za stobnem- zmiesci sie troche wiecej aut?;>

Także ode mnie najserdecznejsze zyczenia, mokrych jajek i sprawnych autek;]

Opublikowano
  • Autor

mówisz o bobolinie, dzisiaj tam przejezdzałem i niestety nie wjedziemy tam :D chyba ze ktoś ma takiego allroada jak ty hehe :kox:

Opublikowano

no nad jeziorkiem fajno by bylo....

SMACZNEGO JAJA ZYCZE WSZYSTKIM !!!

no i z gory MOKREGO DYNGUSA !!!

Opublikowano

siemka chłopaki, siemka, kuuurde na Miedwiu jest dobrze i nie za dalekko tam mozna grillka zrobić i się spotkać ale ja jestem do nastepnej niedzieli :/ nie wiem czy sie organizujecie jakoś w tym czasie

Opublikowano

<b>Martinez1980</b> spokojnie najwyzej sie w sobote zrobi spota :) ja tam tylko musze najpierw kupic oponki letnie bo niestety nie mam :)

Opublikowano

Maciej8891 kupujesz nówki ??? jeśli szukasz używek daj znać podpowiem gdzie dobre mozna dostać!!!

Opublikowano

<b>Martinez1980</b> milo z Twojej strony i dzieki ale mam dojscie do opon :) place 120 zl za opone 235/40/18 :) tak wiec nie jest taka zla cena :) bo wiesz trzeba juz sie pokazac na spocie z aluskami a nie na stalowych felgach :P

Opublikowano

nooooo właśnie taką cene dałem za swoje pirellei 245/40/17 :evil: a jak widać w moim avatarze właśnie nie moge sie doczekać kiedy tak właśnie złapie swoje fele i wrzucę je na moją audinkę :) mówcie kiedy spocisko chłopaki :) bo chce być gotów choć w sumie już jestem za 5 minut mogę być :) hehehehe

Opublikowano

jest jeszcze w nowogardzie ale tam niema gdzie sanac miedwie w sumie fajne ale niewiem czy blizej jeziorka mozna podjechaac insko tam jest fajnie i mozna nad inskiem pomyslec

Opublikowano

<b>Martinez1980</b> ogarnie sie chlopakow i dziewczyny na sobote i sie pojedzie w sobote nad jeziorko (tylko zeby byla pogoda) i sie spedzi caly dzien nad jeziorkiem pzy grilu i w milym towarzystwie :)

alusy zakladam w czwartek-piatek tak wiec juz niedlugo :) zobaczymy jak bedzie wygladala moja zielona strzala na 18" :) mam nadzieje ze bedzie sie ladnie prezentowala :)

<b>Cysiu</b> mi tam obojetne zeby tylko wiekszosci pasowalo :)

Opublikowano

mi tam tez obojętnie dajcie znać tylko gdzie i kiedy a ja sie zjawiam :) też chyba w nastepnym tygodniu kapciuchy zmieniam :) ogarnijcie panny, chłopaków i ja lece z wami :)Cysiu w Nowogardzie jest jeziorko jest też gdzie stanąć tylko trzeba wiedzieć gdzie :0 heheheh

Opublikowano

<b>Martinez1980</b> nie ma problemu damy Ci znac :good: tylko niech sie wszyscy wypowiedza na temat spotu :) bo ja niestety nie zadecyduje za wszystkich

o to jak zalozysz kapcie to bedziesz kozak :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja niestety odpadam jezeli chodzi o dalsze wyjazdy od szczecina bo moje kapcje na to nie pozwalają :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.