Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja także życzę Wszystkiego dobrego :) siemka Maciej8891. Trochę Was zaniedbałem, sorki ale nie znaczy że o ekipie nie myślałem. Heheheh kiedy coś planujecie teraz? zwerbowałem dodatkowego A4klubowicza:) pozdro chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za tydzien cos sie zrobi (jak bede juz mial kupione letnie kapcie to sie zjawie)

ja bym proponowal zrobic jakis spocik teraz jak bedzie pogoda to moze nad jeziorkiem ? co wy na to panowie ? wzielo by sie grila itd i by sie spedzilo bardzo milo czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również składam wszystkim świąteczne życzenia, mokrego zająca, smacznego jajka i wszystkiego naj :)

siemanko martinez1980 dobrze Cię znowu słyszeć myślę że na następnym spociku się spotkamy, ja też bym był za tym żeby się gdzieś nad jakimś jeziorkiem z grilem spotkać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakie tu mozna zaproponowac w sumie tak z jezior ktore znajduja sie w poblizu i ktore znam to:

-miedwie

-glebokie

-insko

-cieszyno

-grabowo

tak wiec niech wiekszosc zadecyduje ale fakt taki spocik w wiekszej ekipie nad jeziorkiem z grilem to by nie byl glupi pomysl :)

i tak jak <b>Cysiu</b> mowi wezmie sie dziewczyny i spedzi sie bardzo milo czas :) a wiec slucham waszych propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o bobolinie, dzisiaj tam przejezdzałem i niestety nie wjedziemy tam :D chyba ze ktoś ma takiego allroada jak ty hehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nad jeziorkiem fajno by bylo....

SMACZNEGO JAJA ZYCZE WSZYSTKIM !!!

no i z gory MOKREGO DYNGUSA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chłopaki, siemka, kuuurde na Miedwiu jest dobrze i nie za dalekko tam mozna grillka zrobić i się spotkać ale ja jestem do nastepnej niedzieli :/ nie wiem czy sie organizujecie jakoś w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej8891 kupujesz nówki ??? jeśli szukasz używek daj znać podpowiem gdzie dobre mozna dostać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo właśnie taką cene dałem za swoje pirellei 245/40/17 :evil: a jak widać w moim avatarze właśnie nie moge sie doczekać kiedy tak właśnie złapie swoje fele i wrzucę je na moją audinkę :) mówcie kiedy spocisko chłopaki :) bo chce być gotów choć w sumie już jestem za 5 minut mogę być :) hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<b>Martinez1980</b> ogarnie sie chlopakow i dziewczyny na sobote i sie pojedzie w sobote nad jeziorko (tylko zeby byla pogoda) i sie spedzi caly dzien nad jeziorkiem pzy grilu i w milym towarzystwie :)

alusy zakladam w czwartek-piatek tak wiec juz niedlugo :) zobaczymy jak bedzie wygladala moja zielona strzala na 18" :) mam nadzieje ze bedzie sie ladnie prezentowala :)

<b>Cysiu</b> mi tam obojetne zeby tylko wiekszosci pasowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam tez obojętnie dajcie znać tylko gdzie i kiedy a ja sie zjawiam :) też chyba w nastepnym tygodniu kapciuchy zmieniam :) ogarnijcie panny, chłopaków i ja lece z wami :)Cysiu w Nowogardzie jest jeziorko jest też gdzie stanąć tylko trzeba wiedzieć gdzie :0 heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety odpadam jezeli chodzi o dalsze wyjazdy od szczecina bo moje kapcje na to nie pozwalają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...