Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety car audio zajmujemy sie juz bardzo sporadycznie tylko ja to ciagne jako zainteresowanie wiec na sklep niesciagamy glosnikow samochodowych ale carpower to jest ta polka co dls czy rainbow zostawiajac w tyle takie marki jak magnat sony czy tez pionier chyba ze mowa o najdrozszych zestawach bo tam pionier jest dobry ale to Twoj wybor wiem tyle carpower to niemcy pionier magnat sony to chiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade zamontować do stelaża, ja zrobiłem sobie to przykręcając płytę z otworem na głośnik w stelaż. I działało 2 lata rewelacyjnie, tylko płyta musi być mocna, i nie za gruba, bo ciężko zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, padł pomysł żeby skonstruować wspólny spocik :)Maciej8891 dał namiary na extra miejscówę nad jakimś fajnym jeziorkiem gdzie autka spokojnie się zmieszczą a i zarazem jest piknie. Maciej8891ja się piszę jak najbardziej. Za tydzień będę na urlopie tygodniowym więc jakby co możecie brać mnie pod uwagę jesli coś będziecie kombinować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mnie tez wezcie pod uwage ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo to superowo jest nas już troje. heheh Ich Troje

1. martinez1980

2. Maciej8891

3. Aruzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra żeby głupio nie było a żeby zrobić sztuczny tłok wezmę wpiszę faktyczne osoby które się wybierają :)

1. martinez1980, Kate (terrorist)

2. Maciej8891

3. Aruzzz

Jest nas czworo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez może zrob nowy wątek ;P zeby sie nie pomieszało :)

No teraz jeszcze zamówić sobie pogodę ;) i nic więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens to pogaduchy więc możemy gadać sobie tutaj o wszystkim, nawet o kolejnych dywagacjach na temat kolejnego spotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak :P pogaduchy pogaduchami ;) jak ktoś przeczyta, ludzie będą zainteresowani ;) to się zrobi nowy świeżutki wątek i listę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska co taka cisza:/ jak mnie i maćka nie ma to widzę lipa:) Gdzie są wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja jestem :) można by byłą zacząć snuć plany o jakimś kolejnym wypadzie tym razem w większym gronie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam nadzieje ze mnie nie ominie wiec musicie mi na bierząco pisać by w razie co zjechać na jakiś weekend bo ja w ten niestety spadam, urlopik sie kończy, nastepny gdzieś za 5-6 tygodni, wiec jak coś spłodzicie to piszcie maciek ma do mnie nr wiec spokojnie z bramki orange mozecie esy słać na mój polski nr. wszystkie dochodzą bez problemu.

A co do spotkanka mozna by było spotkać się tym razem gdzieś by wkońcu powalczyć o dyplom :) gdzieś by było dużo miejsca:) no i rozstawiamy pachołki niech i dziewczyny sprawnościówkę zaliczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie teraz bylismy miejsca jest dosyć choc maciek powiedział że zna jeszcze kilka ciekawych miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...