Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś po południu mam zamiar wyciąć oryginalną instalację radiową (radio+sub), nie posiadam jednak kluczy do wyjmowania radia. Jakbym nie dał rady - wspomoże ktoś kluczami na pięć minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Szczecinie zrobią porządny przegląd klimy i prawdopodobnie wymiana sprężarki w normalnych cenach (uczciwych) ? Ilość czynniki w normie tylko sprężarka nie pompuje, chodzi cicho. Dzięki za pomoc :good:

http://www.autoars.pl/ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio wymienione.

Bez blaszek też da się wyjąć radio. Adaptera nie stosowałem, zaślepki przyjdą dopiero w poniedziałek.

Niemniej jednak jakość dźwięku zupełnie inna, pomimo, że gra tylko przód + mała aktywna skrzynka w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu a nie wiesz czy robią tam badania okresowe ? bo szykuje się mi przegląd i szukam kogoś kompetentnego :)

Bo auto w CarSerwisie naprawiam ale tam przegladu nie robia. Swoja droga musze podjechac do nich bo mi cos cyka z rana z okolic paskow itp. Chyba jakiś napinacz czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na werynchory robia http://www.autoplus-szczecin.com/

ja tam robie prawie wszystko z autem.. na przeglad niestety nie ma szans ze znizką ale gdyby jakies naprawy .. to moge podpytac moze sie jakis rabat da załatwic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe radio jest już na swoim miejscu.

Głośniki przednie i tylne działają bez zarzutu, podłączenie proste jak drut, jedyna robota to demontaż kilku elementów tapicerki i tylnej kanapy.

Zdemontowałem radio Concert, tubę ze wzmacniaczem, wiązkę. Wiązka niestety nie przeżyła operacji, jest w kawałkach :)

Specjalnie zakupiona aktywna skrzynka basowa okazała się być niewypałem - działa odpowiednio tylko przy muzyce nowoczesnej z dużą ilością basu. Ja słucham raczej staroci i klasyki, więc tuba nie spełnia dobrze swojego zadania. Doszedłem do wniosku, że lepsze efekty osiągnę, zmieniając głośniki w drzwiach na lepsze.

W razie czego - Concert, oryginalna tuba z Avanta, zmieniarka (raczej zepsuta) i aktywna skrzynia LTV 25cm jest do wzięcia za grosze. Skrzynia z kablami zasilającymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaseciak, ale potencjometr działa.

Wzmacniacz antenowy z anteną też są do wzięcia.

W weekend wystawiam graty na alledrogo, jak ktoś chce się dogadać wcześniej - zapraszam. Ceny będą konkurencyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe egzemplarze chodzą po 200 zł, ja mam zamiar wystawić radio od 100 zł. Sprzęt działa, mam książeczkę, jest oczywiście kod, potencjometr reaguje dobrze, do kompletu wszystkie wtyczki.

Foty jutro, chcę je zrobić przy świetle dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Concert, moja sugestia 100 zł.

4NN2A.jpg

Tuba z bagażnika, 80 zł:

MUtCi.jpg

Zmieniarka na 10 CD, wg mnie niesprawna - silniczki mieszają, coś się rusza, ale dźwięku nie ma. Zresztą pytałem o obsługę nawet na ?tym forum, więc bez ściemy napiszę, że jak dla mnie jest ona niesprawna. Może wystarczy coś w niej wymienić, nie wiem. Cena 50 zł.

epoLr.jpg

Ceny są do uzgodnienia, wiadomo - sprzęt jest warty tyle, ile da klient. Nie ukrywam, że kasa zdobyta ze sprzedaży sprzętu zostanie przeznaczona na głośniki w drzwi (13 przód, 10 tył?).

Dodatkowo do wzięcia wzmacniacz antenowy z anteną, wszystkie wtyczki (gorzej z kablami, zostały ponownie wykorzystane :)), oraz najprawdopodobniej aktywna skrzynka basowa LTC o mocy 300/150W z kablami zasilającymi (skrzynia 150 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...