Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie aparat ale nawet nie zauważyłem że mam zabrudzony obiektyw i takie lipne zdjęcia powychodziły :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie , szukam niedrogo opon 17" letnich , może ktoś z was ma ?

Opublikowano

Dziś po południu mam zamiar wyciąć oryginalną instalację radiową (radio+sub), nie posiadam jednak kluczy do wyjmowania radia. Jakbym nie dał rady - wspomoże ktoś kluczami na pięć minut?

Opublikowano

da radę to wyciągnąć jakimiś cienkimi blaszkami;] jakbys nie dal rady to pisz... klucze mam.

Opublikowano

Panowie gdzie w Szczecinie zrobią porządny przegląd klimy i prawdopodobnie wymiana sprężarki w normalnych cenach (uczciwych) ? Ilość czynniki w normie tylko sprężarka nie pompuje, chodzi cicho. Dzięki za pomoc :good:

Opublikowano

Panowie gdzie w Szczecinie zrobią porządny przegląd klimy i prawdopodobnie wymiana sprężarki w normalnych cenach (uczciwych) ? Ilość czynniki w normie tylko sprężarka nie pompuje, chodzi cicho. Dzięki za pomoc :good:

http://www.autoars.pl/ :good:

Opublikowano

Radio wymienione.

Bez blaszek też da się wyjąć radio. Adaptera nie stosowałem, zaślepki przyjdą dopiero w poniedziałek.

Niemniej jednak jakość dźwięku zupełnie inna, pomimo, że gra tylko przód + mała aktywna skrzynka w bagażniku.

Opublikowano

endriuu a nie wiesz czy robią tam badania okresowe ? bo szykuje się mi przegląd i szukam kogoś kompetentnego :)

Bo auto w CarSerwisie naprawiam ale tam przegladu nie robia. Swoja droga musze podjechac do nich bo mi cos cyka z rana z okolic paskow itp. Chyba jakiś napinacz czy cos.

Opublikowano

nie robią tam przeglądów okresowych.

Opublikowano
  • Autor

na werynchory robia http://www.autoplus-szczecin.com/

ja tam robie prawie wszystko z autem.. na przeglad niestety nie ma szans ze znizką ale gdyby jakies naprawy .. to moge podpytac moze sie jakis rabat da załatwic:)

Opublikowano

Nowe radio jest już na swoim miejscu.

Głośniki przednie i tylne działają bez zarzutu, podłączenie proste jak drut, jedyna robota to demontaż kilku elementów tapicerki i tylnej kanapy.

Zdemontowałem radio Concert, tubę ze wzmacniaczem, wiązkę. Wiązka niestety nie przeżyła operacji, jest w kawałkach :)

Specjalnie zakupiona aktywna skrzynka basowa okazała się być niewypałem - działa odpowiednio tylko przy muzyce nowoczesnej z dużą ilością basu. Ja słucham raczej staroci i klasyki, więc tuba nie spełnia dobrze swojego zadania. Doszedłem do wniosku, że lepsze efekty osiągnę, zmieniając głośniki w drzwiach na lepsze.

W razie czego - Concert, oryginalna tuba z Avanta, zmieniarka (raczej zepsuta) i aktywna skrzynia LTV 25cm jest do wzięcia za grosze. Skrzynia z kablami zasilającymi.

Opublikowano

jaki to jest concert??

Opublikowano

Kaseciak, ale potencjometr działa.

Wzmacniacz antenowy z anteną też są do wzięcia.

W weekend wystawiam graty na alledrogo, jak ktoś chce się dogadać wcześniej - zapraszam. Ceny będą konkurencyjne :)

Opublikowano

daj foto tego concerta i ile za niego bys sobie rzyczyl

Opublikowano

daj foto tego concerta i ile za niego bys sobie rzyczyl

życzył

Opublikowano

wybaczam

Opublikowano

Nowe egzemplarze chodzą po 200 zł, ja mam zamiar wystawić radio od 100 zł. Sprzęt działa, mam książeczkę, jest oczywiście kod, potencjometr reaguje dobrze, do kompletu wszystkie wtyczki.

Foty jutro, chcę je zrobić przy świetle dziennym.

Opublikowano

to podaj nam cene tego co masz i za ile moze sie pomysli:)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 00:20_________________________________________________i cena anteny i skrzyni

Opublikowano

Radio Concert, moja sugestia 100 zł.

4NN2A.jpg

Tuba z bagażnika, 80 zł:

MUtCi.jpg

Zmieniarka na 10 CD, wg mnie niesprawna - silniczki mieszają, coś się rusza, ale dźwięku nie ma. Zresztą pytałem o obsługę nawet na ?tym forum, więc bez ściemy napiszę, że jak dla mnie jest ona niesprawna. Może wystarczy coś w niej wymienić, nie wiem. Cena 50 zł.

epoLr.jpg

Ceny są do uzgodnienia, wiadomo - sprzęt jest warty tyle, ile da klient. Nie ukrywam, że kasa zdobyta ze sprzedaży sprzętu zostanie przeznaczona na głośniki w drzwi (13 przód, 10 tył?).

Dodatkowo do wzięcia wzmacniacz antenowy z anteną, wszystkie wtyczki (gorzej z kablami, zostały ponownie wykorzystane :)), oraz najprawdopodobniej aktywna skrzynka basowa LTC o mocy 300/150W z kablami zasilającymi (skrzynia 150 zł).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.