Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie ja bym miał ewentualnie na ten sezon do oddania za darmo tylko że jak dobrze pamiętam rozmiar 195/55/15 ale mogę się mylić musiał bym zobaczyć w garażu

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak za darm:kox: to i wezmę na ten sezon tak wiec upewnij się o rozmiar ;-)

Opublikowano
  • Autor

4 mm to minimum na zime więc 5 mm na dwie może nie starczyc ;p

Opublikowano

czepiaSz się :banan:

Jeszcze Full czasu do śniegu to wrazie co pisac

---------- Post dopisany 16-09-2012 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 03:30 ----------

Kosiak sprawdziłeś te opony ?

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

Kosiak sprawdziłeś te opony ?

Opublikowano

195/65/15 cztery sztuki są z tego dwie to od razu nadają się na śmietnik a dwie może jeszcze posłużą ten sezon

Opublikowano

Dobry z Ciebie czlowie:wink:

Wstępnie będę w Stargardzie w najbliższą sobotę czyli 22.09 tak koło 14 myślę pracujesz obijasz się wtedy czy jak to będzie z twoja obecnością ?

Opublikowano
  • Autor

szukam jakiegos autka obojetnie jakiego zeby tylko jezdziło do 5 stów.. wie ktoś coś może :D?

Opublikowano

W sobotę do 21 siedzę w domu później wybywam na kawalerski więc spokojnie będę w domu

Opublikowano

bediks a nie chaciał bys zainwestowac i za 1000zł kupic 4 szt opon??....chodzi mi o to ze w grudniu 2011 kupiłem nówki goodYear 4 szt opony zimówki 195/65/15 a teraz zakupiłem B7 z kołami zimowymi 16C. no nie oddam w prazenci z autem kół- kuźwa... za opony dałem prawie 1500zł... pojezdziły 3 miesiace i lato ubrałem...

Opublikowano

jakbym mial tałzena na zbyciu to bym wzial ale nie mam :kwasny: cały tego roczny budzet poszedł juz w ....

kosiak raczej nie przyjade teraz w sobote, plany sie zmienily, jak nie musisz ich na gwałt sie pozbywac z garazu to w ciagu miesiaca po nie przyjadem ja bede mial zamiar przyjechac to sie odezwe o adres i nr tel

Opublikowano

spoko do 28 września jestem w Polsce później wybywam

Opublikowano

Panowie szukam kogoś kto ma B7 z wlacznikem AUTO :) aby go przełożyć i sprawdzić, czy mój działa jak należy czy nie :P kto pomoże?

Opublikowano

ja mam B7 ale u mnie nie ma takiego włacznika... mam zwykły przełacznik swiateł BiX i z boku DRL

Opublikowano
  • Autor

a idź ty rezaczu :decayed: dawno się nie odzywałeś hehe.. ale niestety nie pomogęz włącznikiem

Opublikowano

Już nie trzeba :) wszystko działa. Opierdzieliłem problematyczny kabel i doprowadziłem nowy bezpośrednio i hula :). Dawno się nie odzywałem, ale Ciebie często widywałem na ku słońcu :)

Opublikowano
  • Autor

też się zawsze oglądam czy jesteś jak przejeżdżam hehe, może znajdziesz chwile czasu żeby 30-09-2012 wpasc do Wolina na zakonczenie sezonu 2012 Z SZANUJ-SIE.PL . tzn zaproszenie jest kierowane do wszystkich ogólnie żeby nie było :) takie skromne spotkanie w przyjemnym miejscu nad wodą, przy grillu itp itd :)

Facebook tu jest foto plakatu :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki stary :banan: akurat wlazłem najpierw w temat ze spotami a tego posta zobaczyłem po napisaniu wiadomości w temacie :decayed:

Opublikowano

hahaha ja nie wiem jak Ty czytasz :D to forum :D ale faktycznie kope lat, mozna by sie spotkac :D

Opublikowano

poszukuje sprezyn 1ba na tył do sedana oska

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.