Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Włączenie MENU FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello mam pytanie do znawcow tematu.

Jak wlaczyc MENU FISa dostepne pod przyciskiem RESET na manetce. Do tej pory myslalem ze jest to menu tylko w kolorowym FISie, ale ostatnio w przytarganym przeze mnie autkuw czerwonym FISie byla ta opcja.

Czy ktos wie gdzie to ustawic???

Dzieki i pozdrowki

KERCZI

Opublikowano
  • Autor

nie nie :)

jak klikniesz dolny przycisk reset to masz menu fisa --> mozesz ustawic jezyk FISa, ostrzezenie przekroczenia predkosci i inne dupsy :)

Opublikowano

nie nie :)

jak klikniesz dolny przycisk reset to masz menu fisa --> mozesz ustawic jezyk FISa, ostrzezenie przekroczenia predkosci i inne dupsy :)

No właśnie nie wiem co mnie zamuliło! :wallbash: :wallbash: A na pytanie Ci nie odpoiwiem bo nie wiem. :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

nie nie :)

jak klikniesz dolny przycisk reset to masz menu fisa --> mozesz ustawic jezyk FISa, ostrzezenie przekroczenia predkosci i inne dupsy :)

No właśnie nie wiem co mnie zamuliło! :wallbash: :wallbash: A na pytanie Ci nie odpoiwiem bo nie wiem. :tongue4:

haha to dzieki za pomoc :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

mój kolega ma menu fisa w b7 i może sobie zmieniać na przykład mile na kilometry za pomocą przycisków na manetce.

U mnie w b6 tego nie ma (pomimo,że mam pełnego fisa)

Opublikowano
  • Autor

mój kolega ma menu fisa w b7 i może sobie zmieniać na przykład mile na kilometry za pomocą przycisków na manetce.

U mnie w b6 tego nie ma (pomimo,że mam pełnego fisa)

no dokladnie, u Ciebie tez to da sie wlaczyc, kwestia tylko odpowiedniego kodowania i tego wlasnie szukam

Opublikowano

mój kolega ma menu fisa w b7 i może sobie zmieniać na przykład mile na kilometry za pomocą przycisków na manetce.

U mnie w b6 tego nie ma (pomimo,że mam pełnego fisa)

no dokladnie, u Ciebie tez to da sie wlaczyc, kwestia tylko odpowiedniego kodowania i tego wlasnie szukam

no ciekawe :mysli: kolejna zagadka do rozwiązania dla naszych speców od VAG-iny :naughty:
Opublikowano

Kerczi a co to za Audi było sprowadzone z takiem Menu w czerwonym FISie ? :shocked:

Opublikowano

Kerczi a co to za Audi było sprowadzone z takiem Menu w czerwonym FISie ? :shocked:

kolega ma to menu w czerwonym fisie w 2.0 blb z 2005 roku.
Opublikowano

i mnie to interesuje ,Adrian- masz na myśli auto Andzrzeja?

Opublikowano
  • Autor

Kerczi a co to za Audi było sprowadzone z takiem Menu w czerwonym FISie ? :shocked:

To od dywanikow :)[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 00:27_________________________________________________zreszta to co ogladalismy razem co poszlo dla znajomej - tez to ma :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

i mnie to interesuje ,Adrian- masz na myśli auto Andzrzeja?

nie, innego kolegi ale autko bliźniacze do auta Andrzeja, swoją drogą Andrzej też powinien to mieć bo jego jest nawet ten sam rocznik.

Dziś w pracy obczaję jak to wygląda i może pare fotek pyknę.

Opublikowano
  • Autor

tu nie ma znaczenia rocznik a tylko kodowanie, ewentualnie jak autk mialo jakies gadzety (np wentylowane fotele lub ori webasto) to wtedy autko juz zjezdzalo z tasmy z takim kodowaniem

Opublikowano

6e8661cc2a0b6133m.jpg

d3b024fbad8bacdem.jpg

tak to wygląda.

Co do extra wyposażenia to auto ma podgrzewane fotele,kierę multi i tempomat.

Opublikowano

Powracam do tematu. :naughty: Dziś siemian odblokował mi pełen FIS bo dokładałem manetkę, moduł i MF i też mam to MENU na czerwonym FISie - tak jak kolega wspominał wyżej moje autko też jest z 2005 roku BLB... Spytaj siemiana może Ci coś pomoże. :good: Co do wyposażenia to nie miałem ani kiery MF, ani tempomatu, ani podgrzewanych stołków. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a wiec Misie dzieki pomocy Siemiana :notworthy: MENU dziala,

wchodzimy we Wskazniki --> Adaptacja --> Kanal 19

i tam zmieniamy srodkową cyferke na 3 teraz macie pewnie 0

ponizej zrzut

f5f69d40bd61ddd7.jpg[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:11_________________________________________________zastanawia mnie tylko jedna rzecz jak dalem przed ostatnia cyferke odn. zewn. temperatury na 1 to zaczela mi migac zolta kontrolna z wykrzyknikiem na zegarach - > czy ktos wie co to za kontrolka??

Czy czasem nie jest to ostrzezenie o zimnym silniku??? i znika jak silnik sie zagrzeje??[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:12_________________________________________________i jakby kto pytal to jak widac na zdjeciu funkcja sie nazywa DIS[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:27_________________________________________________ponizej zapozyczona fotka i wykrzyknik ktory zaczal mi mrugac, dodam ze mialem ustawione 0 a temp zew. i tak mi sie wyswietlala

mojadeska2.jpg

Opublikowano

immo czasem występuje jako ta żółta spirala,pod ABSem

Opublikowano
  • Autor

to wiem, zdjecia nie opisywalem ja - jest zapozyczone i juz ktos wczesniej wpisal takie rzeczy

Opublikowano

kontrolka cisnienia w oponach

beztytuusc.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.