Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Radio Concert Mp3 - zacinająca się płyta


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z moim radiem concert mp3 2007, polega on na tym że płyta gra potem się zacina i przestaje grać, nie można jej później wyjąć pojawia się oczywiście komunikat CD SERCIC najczęsciej płyte da sie wyjąć dopiero nastepnego dnia, co to może być i ile kosztuje naprawa. Gdzie można to zrobic to dobrze w białymstoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod temat.

U mnie jest podobnie. Płyta sie zacina, raz po kilkunastu sekundach ruszy a czasem nie i przerzuca mnie na radio.

Sytuacja dzieje sie nawet nowych oryginalnych skladankach zespolow wiec nie chodzi o porysowanie plyty.

Co dziwne sytuacja nigdy nie zdarzyła sie na postoju lecz zawsze podczas jazdy.

Co jest przyczyna? Pada laser w zmieniarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ten problem, myślę że problemem może być mechanizm posuwu lasera bo jak w takiej sytuacji walne ręką odpowiednio w radio żeby wózek z laserem się przestawił troszkę to zaczyna grać dalej, a może to właśnie sam laser. najczęściej się zacina jak przeskoczy się pare nagrań na szybko( co by potwierdziło że to może być coś nie teges z mechanizmem). Jestem elektronikiem z wykształcenia i z zamiłowania, ale trudno mi to ogarnąć z braku czasu i przez fakt, że gdy usterka wystąpi, to po wzięciu radia do domu zaczyna grać dobrze :( jak to jakoś w końcu ogarnę to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...