Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Poszukiwanie fotek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem po co ci to, bo to wygląda jak bora :decayed:

ma ładne lusterka boczne :kox:

Opublikowano

centralny wycierak

Opublikowano

szersza :blink: raczej nie :no:

Opublikowano

nie wiem po co ci to, bo to wygląda jak bora :decayed:

ma ładne lusterka boczne :kox:

to wygląda jak O-bora :polew: Dla mnie to nic ładnego w tym nie ma :gwizdanie: Chociaż bez kierunków bocznych looku dużo nie zmieni :gwizdanie:

Opublikowano

A tak właściwie, to gdzie ona ma te kierunki? Zespolone z reflektorami?

Opublikowano

To jest po prostu paskudne. Nie wiem albo jestem jakiś dziwny albo to auto naprawde jest fatalnie zrobione.

Opublikowano

To jest po prostu paskudne. Nie wiem albo jestem jakiś dziwny albo to auto naprawde jest fatalnie zrobione.

nie martw się, nie jesteś dziwny :decayed:

ale to zdjęcie jest z czasów kiedy królowały singlowe wycieraczki typu UNO, super nowoczesne klamki na pilota i takie tam :tongue4:

Opublikowano

Jedna wycieraczka to jeszcze nie tragedia, stare Merce miały np. W124. Natomiast cała reszta mnie przeraża :shocked:

Opublikowano

Jedna wycieraczka to jeszcze nie tragedia, stare Merce miały np. W124. Natomiast cała reszta mnie przeraża :shocked:

ale w mercedesie tak musi byc! Tam jest ta wycieraczka tak zrobiona, że inaczej nie może byc! :cool1: Jest wielka i masywna a w uno jest tak jak wyżej - cienka gałązka rozmazująca szybę... :thumbdown:

Opublikowano

No może tak jest :good:

Powiedzcie mi, bo jestem ciekaw gdzie te migacze. Może one są na miejscu tylko przyciemnił je na czarno i zlewają się z karoserią?

Opublikowano

No może tak jest :good:

Powiedzcie mi, bo jestem ciekaw gdzie te migacze. Może one są na miejscu tylko przyciemnił je na czarno i zlewają się z karoserią?

no schowane są pod wydłużonym błotnikiem tudzież pomalowane w kolor karoserii :decayed: :decayed: :decayed: Jak dla mnie to zniszczenie totalne auta :thumbdown:

Opublikowano

Ale przynajmniej nie ma znaczka :audi: na masce. Wtedy to byłaby obraza marki. A tak, to jak ktoś nie znający się zobaczy na ulicy to "cudo" to nie będzie kojarzył z tą zacną firmą, tylko pomyśli sobie, że to nie wiadomo co :wink4:

Opublikowano

wycierak w mesiu to bardzo przemyślana sprawa

Opublikowano

Kiedyś tatuś miał UNO wlaśnie z jedną wycieraczką i jak go zatrzymała policja to mu chciała dać mandat za brak drugiej :evil:

może i śmieszne tylko do bólu prawdziwe!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.