Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Błąd 00519 logi


pavol1986

Rekomendowane odpowiedzi

7P6Ei.jpg

Koledzy może pomożecie mi w ocenie tych logów o ile są zrobione prawidłowo. Czasem złapie notlauf przy różnych obrotach jak mu się spodoba . Zawsze jak odpale i zagrzeje autko do 90 to złapie, raz później można go dusić ile fabryka dała, chyba że postoi na wolnych to znowu złapie natlauf. oczywiście po skasowaniu znowu można dusić. Myślę że to kierownice albo grucha się przycina. Proszę o opinie ekspertów no i jakieś wskazówki czymoże jakieś logi jeszcze zrobić. Te były pierwsze. Dodam na koniec że według dowodu mam 97kW za sprawą powerbox-a montowanego u helmutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo sie przycina,nie widac zeby byl program jakis.Turbo pompuje jak zwykle.Zrob jeszcze 000Bs,003Bs,011bS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type9.jpg

Dokładam logi o które prosiłeś. Czyli turbo do czyszczenia?

Kurde nie zrobiłem logów 000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi 000 np postoju i w próbie dynamicznej

V6oHJ.jpg

aRMHS.jpg

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 15:56_________________________________________________i jak mogą być te logi. wczoraj chciałem wywalić turbo na stół ale problem z odkręceniem się pojawił teraz kompletuje klucze i nowe nakrętki będą potrzebne. No i dałem sobie spokój narazie niech sie zrobi troche cieplej to na kanale będę walczył. Jak już miałem łatwy dostęp do turbo to spróbowałem ruszać sztangą i się nie zacinała przynajmniej tego nie wyczuwałem dal pewności pomachałem nią z 100 razy i razebrałem zawór n75 i wyczyściłem. Złożyłem wszystko ładnie sprawdziłem wężyki. No i pojechałem na próbę zagrzałem tak do 70 c wiem że powinienem do 90 ale zaryzykowałem zawsze mi wywalało przy tej temp. A tu niespodzianka wszystko śmiga jeździłem tak z 30 min i próbowałem wszystkiego nie wywaliło, zadowolony pojechałem na stacje nie gasząc zatankowałem i poszedłem jeszcze na małe zakupy zeszło mi z dwie minuty. wracam wsiadam 1 , 2, do 2500 3 pedał w deche 3000 notlauf :wallbash: i porażka. gasze odpalam i but i już nie wyskoczył. może sie zawiesza coś innego jak te kerownice ? wiem że powinienem wyczyścić turbo ale to jak będzie ciepło. jak nie wciskam pedału do oporu to nie wejdzie złapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie to :> a mogę wiedzieć po czym wnioskujesz. tak na przyszłość dla potomnych. Korzystałeś z logów czy z opisu choroby :wink4:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 16:51_________________________________________________Wywaliłem kata i jak narazie wszystko gra. ładnie gwizda. poprawiła sie dynamika. żeczywiście mógł być zapchany ten kat. Dziękuje za pomoc zobaczymy jak to będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...