Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie działa przycisk w klapie bagażnika w sedanie do otwierania


krych83

Rekomendowane odpowiedzi

witam. w tylnej klapie bagażnika nie działają mi te dwa przyciski do otwierania klapy i nie działa mi siłownik od centralnego zamka w tej klapie(elektryczny). bylem u kolegi na vagu i wyszedł błąd brak masy lub zwarcie z masa . proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny , czy jest jakiś przekaźnik . lampka od oświetlenia działa ok . a4 1.9tdi 2000r sedan afn : proszę o pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz musiał zdemontowac tapicerkę klapy i zobaczyc co sie dzieje.Mozliwe ze masy nie ma tak jak vag powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klape rozebrałem i nic nie zauważyłem posprawdzałem kostki , przewody , do karzdej kostki czy mikrostyku ,, plus "dochodzi i sprawdziłem miernikiem i jest ok , tylko nie dochodzi do tego siłownika elektrycznego i coś z jego zasilaniem jest nie tak tak podejrzewam. proszę o jakieś sugestie gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w poniedziałek zaprowadzam moją a4 do elektronika na razie zamykam temat[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 15:05_________________________________________________witam okazało się że ktoś wymieniał już pompkę i nie na tą . zamykam temat :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...